Jesienna promocja

Jesienna promocja z siecią OTVARTA
Teraz zamawiając usługę przez naszą stronę otrzymasz kod promocyjny zakupy na stronie sklep.mptech.eu

Współpraca OTVARTA i mPTech

Współpraca OTVARTA i mpTech rozpoczęła się w czerwcu tego roku. Dzięki niej, klienci obu firm zyskali łatwiejszy dostęp do najnowocześniejszych technologii takich jak eSIM oraz 5G, a dodatkowo mogli skorzystać ze specjalnej promocji. Pierwsza edycja promocji, która trwała od czerwca do końca sierpnia znalazła bardzo duże uznanie klientów i cieszyła się dużym zainteresowaniem Abonentów OTVARTA i klientów mPTech. 

W związku z powyższym, niezmiernie miło jest nam poinformować, że obie firmy udostępniły kolejną edycję promocji, dzięki czemu klienci wciąż mogą korzystać z wyjątkowych upustów i darmowych pakietów Internetu przygotowanych przez OTVARTA i mPTech. Wszyscy zainteresowani, składając zamówienie na abonament w naszej sieci,  mogą dokonać promocyjnych zakupów telefonów i akcesoriów na stronie sklep.mptech.eu z 20% upustem. Natomiast klienci mPTech, którzy zdecydują się na usługi OTVARTA, otrzymają extra 100 GB Internetu do wykorzystania na zawsze. 

Odbierz 20% rabatu na telefony i akcesoria w trzech prostych krokach!

  1. Zamów abonament w sieci OTVARTA.
  2. Odbierz kod promocyjny na 20 % zniżki na zakupy na stronie sklep.mptech.eu
  3. Zamów na stronie sklep.mptech.eu urządzenie objęte promocją

Szczegóły prmocji dostępne są w regulaminie: POBIERZ REGULAMIN


Internet mobilny z obsługą 5G

Jeśli szukasz najtańszego, szybkiego i niezawodnego Internetu do domu lub biura, sprawdź naszą ofertę Internetu mobilnego LTE za najniższą cenę na rynku!

PRZENIEŚ SWÓJ NUMER DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

O! - NAJLEPSZY ABONAMENT W POLSCE!

Szukasz najtańszego abonamentu? Gwarantujemy umowę bez limitu, darmowe pakiety i swobodny dostęp do internetu LTE, 5G. Sprawdź naszą ofertę!

Nie znalazłeś/-aś informacji, których szukasz?
Sprawdź Najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z doradcą sieci OTVARTA, dzwoniąc pod numer telefonu: 699 711 699

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.