Wakacyjna promocja

Wakacyjna promocja z siecią OTVARTA
Teraz zamawiając usługę przez naszą stronę otrzymasz kod promocyjny na telefon.

Współpraca OTVARTA i mPTech

Z przyjemnością informujemy, że do szerokiego grona partnerów OTVARTA dołącza firma mPTech - wiodący polski producent telefonów z eSIM i 5G. Rozpoczęcie współpracy przez obydwie firmy jest kolejnym krokiem w programie "eko SIEĆ", który w bieżącym roku został uruchomiony przez OTVARTA. Wspólne działania obydwu firm mają przede wszystkim na celu popularyzację w Polsce najnowszych technologii takich jak 5G i eSIM. Warto zwrócić uwagę, że eSIM to przede wszystkim dbałość o środowisko naturalne - jest to cyfrowa wersja karty SIM - do jej produkcji nie zużywa się plastiku. 

Dzięki współpracy obydwu firm zarówno abonenci OTVARTA jak i klienci mPTech zyskują jeszcze łatwiejszy dostęp do nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań, a dodatkowo mogą skorzystać z bardzo korzystnych promocji i zniżek. Klienci OTVARTA będą mogli kupić wybrane telefony, smartfony i akcesoria myPhone oraz HAMMER w cenie niższej aż o 15%. Z kolei klienci mpTech, ktorzy zdecydują się na usługi OTVARTA, otrzymają extra 100 GB Internetu do wykorzystania przez cały czas trwania umowy.

Odbierz 15% rabatu na telefony i akcesoria w trzech prostych krokach!

  1. Zamów abonament w sieci OTVARTA.
  2. Odbierz kod promocyjny na 15 % zniżki na telefony i akcesoria myPhone i HAMMER
  3. Zamów na stronie sklep.mptech.eu urządzenie HAMMER lub myPhone objęte promocją

Szczegóły prmocji dostępne są w regulaminie: POBIERZ REGULAMIN


Internet mobilny z obsługą 5G

Jeśli szukasz najtańszego, szybkiego i niezawodnego Internetu do domu lub biura, sprawdź naszą ofertę Internetu mobilnego LTE za najniższą cenę na rynku!

PRZENIEŚ SWÓJ NUMER DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

O! - NAJLEPSZY ABONAMENT W POLSCE!

Szukasz najtańszego abonamentu? Gwarantujemy umowę bez limitu, darmowe pakiety i swobodny dostęp do internetu LTE, 5G. Sprawdź naszą ofertę!

Nie znalazłeś/-aś informacji, których szukasz?
Sprawdź Najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z doradcą sieci OTVARTA, dzwoniąc pod numer telefonu: 699 711 699

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.