Poleć usługi OTVARTA znajomym i rodzinie. Skorzystajcie ze specjalnej oferty.

Polecając usługi OTVARTA znajomym i rodzinie możesz teraz zyskać nawet 100 zł rabatu na abonament. Osoby, które dzięki Twojej rekomendacji złożą zamówienie będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich oferty. Sprawdź poniżej, jak skorzystać z promocji.

Otrzymałeś kod promocyjny, co to oznacza?

Jeśli w dniu 31.08.2022 r. miałeś aktywne usługi w OTVARTA, to do końca roku otrzymasz od nas specjalny kod promocyjny dla osoby zamawiającej, uprawniający do wzięcia udziału w promocji, która pozwoli na uzyskanie nawet 100 zł rabatu na opłatę abonamentową. Twoi znajomi lub bliscy, którym przekażesz kod, uprawnieni są do skorzystania ze specjalnie przygotowanej dla nich oferty.

Co oznacza 100 zł rabatu?

Wysokość przyznawanego rabatu uzależniona jest od usług jakie zamówiła polecana przez Ciebie osoba. Pamiętaj jednak, że maksymalna kwota rabatu nie może przekroczyć 100 zł. Ponadto, jeśli poleciłeś więcej niż jedną osobę, to rabat przyznany zostanie tylko na podstawie zamówienia osoby, która jako pierwsza spełni warunki promocji.
Przykładowe sytuacje:

  1. Udostępniłeś swój kod promocyjny dla osoby zamawiającej znajomemu, który zamówił dwie taryfy: O! Najlepsza! i O! Swobodna! Suma rabatów dla tych taryf, zgodnie z tabelą wynosi 150 zł. Po opłaceniu przez znajomego trzech faktur abonamentowych i aktywowaniu promocji w Portalu OTVARTA 24/7 Twój rabat wyniesie 100 zł, ponieważ maksymalna kwota przyznanego rabatu to 100 zł.

  2. Udostępniłeś swój kod promocyjny dla osoby zamawiającej dwóm osobom. Osoba 1 zamówiła taryfę O! Najlepsza!, a Osoba 2 - O! Swobodna!. Osoba 1 opłaciła trzy faktury abonamentowe przed Osobą 2 otrzymasz więc 50 zł rabatu. Jest to spowodowane tym, że do ustalenia wysokości rabatu brana jest pod uwagę polecona osoba, która pierwsza opłaci trzy faktury abonamentowe. W tej sytuacji zarówo Osoba 1 jak i Osoba 2 skorzystają ze specjalnie przygotowanej dla nich oferty.

Co to znaczy specjalnie przygotowana oferta?

Każda osoba, której polecono ofertę i otrzymała kod od Abonenta OTVARTA, uprawniona jest do skorzystania ze specjalnych taryf, w których dostępna jest większa ilość Internetu w promocyjnej cenie. Ilość Internetu dostępna w poszczególnych taryfach znajdziesz w tabeli obok.

Dostałeś od znajomego kod promocyjny dla osoby zamawiającej?

Dostałeś od znajomego kod promocyjny dla osoby zamawiającej? Wystarczy, że na stronie wpiszesz otrzymany kod i złożysz zamówienie na abonament w sieci OTVARTA. Dzięki temu otrzymasz więcej Internetu w taryfach O! Najlepsza, O! Korzystna! oraz O! Swobodna! w cenie standardowej oferty. Jeśli zamówiłeś więcej niż jeden numer w którejkolwiek z wymienionych taryf, to dodatkowy internet uruchomiony zostanie na każdej z tych usług w każdym kolejnym miesiącu korzystania z usług w ramach promocji. Osoba, która udostępniła swój kod promocyjny dla osoby zamawiającej otrzyma dzięki Tobie nawet 100 zł rabatu na abonament.

Udostępniłeś kod znajomemu, co dalej?

Każdorazowo, po złożeniu zamówienia z użyciem udostępnionego kodu promocyjnego dla osoby zamawiającej, otrzymasz wiadomość SMS informującą o tym fakcie. Pamiętaj, że złożenie zamówienia nie oznacza, że możesz już skorzystać z rabatu. Po opłaceniu przez poleconą osobę trzech pierwszych faktur otrzymasz w wiadomości SMS kod aktywacyjny do Portalu OTVARTA 24/7

Do czego służy kod aktywacyjny do Portalu OTVARTA 24/7?

Po opłaceniu przez poleconą osobę trzech pierwszych faktur abonamentowych, OTVARTA prześle wiadomość SMS ze specjalnym kodem aktywacyjnym do Portalu OTVARTA 24/7. Jest on niezbędny do włączenia rabatu w Portalu OTVARTA 24/7.

Jak włączyć rabat na abonament?

W celu otrzymania rabatu, niezbędne jest samodzielne uruchomienie promocji w Portalu OTVARTA 24/7. W tym celu zaloguj się do Portalu i w zakładce usługi wybierz numer telefonu, po kliknięciu w przycisk "Wprowadź kod promocyjny" pojawi się pole, w którym należy wpisać otrzymany w wiadomości SMS kod aktywacyjny do Portalu OTVARTA 24/7.

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.