O! Gigantyczna! – wszystko no limit i 200 GIGA internetu w abonamencie!

GIGA rewolucja w abonamencie – 100 GB+100 GB w Noc + wszystko no limit
Nowy abonament telefoniczny O! Gigantyczna 100 GB + 100 GB w NOC! to bez wątpienia najbogatsza oferta na rynku. Abonament obejmuje rekordową ilość internetu do wykorzystania – aż 200 GB w miesiącu – oraz smsy, mmsy i rozmowy do wszystkich sieci no limit.

Najlepsza oferta na abonament

umowa na czas nieokreślony
wszystkie umowy
umowa na 24 miesiące

O!
Najtańsza!

7 99

Połączenia w sieci OTVARTA

bez ograniczeń

Połączenia krajowe do wszystkich sieci i na stacjonarne

60 min

Wiadomości

opcjonalny pakiet

Minimalny czas trwania umowy

brak

Internet

0,5 GB

Roaming

w pakiecie wakacyjnym

Sprawdź ofertę

O!
Korzystna!

17 99

Krajowe rozmowy do wszystkich sieci

bez ograniczeń

Krajowe rozmowy na stacjonarne

bez ograniczeń

Wiadomości

bez limitu SMS

Minimalny czas trwania umowy

brak

Internet

6 GB

Roaming

w pakiecie wakacyjnym

Sprawdź ofertę

O! Gigantyczna!

55 99

Krajowe rozmowy do wszystkich sieci

BEZ OGRANICZEŃ

Krajowe rozmowy na stacjonarne

BEZ OGRANICZEŃ

Wiadomości

BEZ LIMITU SMS I MMS

Minimalny czas trwania umowy

BRAK

Internet

100 GB + 100 GB Noc

Roaming

W PAKIECIE WAKACYJNYM

Sprawdź ofertę

O!
Pełna opcja!

24 99

Rozmowy do wszystkich sieci

bez ograniczeń

Rozmowy na stacjonarne

bez ograniczeń

Wiadomości

opcjonalny pakiet

Minimalny czas trwania umowy

24 miesiące

Internet

2 GB

Roaming

w UE

Sprawdź ofertę

O!
Mam wszystko!

28 99

Rozmowy do wszystkich sieci

bez ograniczeń

Rozmowy na stacjonarne

bez ograniczeń

Wiadomości

bez limitu SMS

Minimalny czas trwania umowy

24 miesiące

Internet

6 GB

Roaming

w UE

Sprawdź ofertę

Najtańszy abonament na telefon komórkowy

Każdy z nas ma inne potrzeby względem abonamentu telefonicznego. Dla jednego najlepsza oferta na abonament wybierana jest według kryteriów cenowych – ma to być najtańszy abonament na rynku. Dla innych najważniejsze są nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne, roaming i najszybszy Internet LTE w pakiecie. W OTVARTA mamy to wszystko! Niskie ceny i kompleksowe pakiety zawsze idą ze sobą w parze. Tylko u nas najlepszą ofertę na abonament znajdzie zarówno ten, którego potrzeby są niewielkie i chce płacić symboliczną kwotę za abonament, jak również ten, kto potrzebuje nielimitowanych rozmów i smsów do wszystkich w najlepszej ofercie cenowej!

Dlaczego warto wybrać abonament komórkowy w OTVARTA?

Cennik abonamentów komórkowych OTVARTA prezentuje się doskonale na tle konkurencji! Oferujemy najtańszy abonament komórkowy na rynku. Podstawowy pakiet O! Najtańsza! to koszt zaledwie 7,99 zł miesięcznie. W cenie abonamentu zawierają się nielimitowane rozmowy w sieci, opcjonalny pakiet sms oraz 300 MB Internetu do wykorzystania! Najlepsza oferta na abonament to zdecydowanie wariant O! Najlepsza! za 13,99zł miesięcznie. W cenie zawarte są nielimitowane minuty do wszystkich sieci, 2GB Internetu LTE do wykorzystania oraz roaming w pakiecie wakacyjnym. Pakiet, który ma wszystko: nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne i komórki we wszystkich sieciach, najszybszy Internet LTE (6GB do wykorzystania), brak limitu sms i roaming w UE, to koszt zaledwie 28,99 zł na miesiąc!

Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci

W OTVARTA możesz wykonywać nielimitowane połączenia do wszystkich sieci. Dzięki temu nie musisz martwić się wysokimi rachunkami za abonament i ograniczać się w długich rozmowach z bliskimi i przyjaciółmi. Jeśli Twój obecny operator pobiera dodatkowe opłaty za Twoje połączenia do innych sieci, czas go zmienić! OTVARTA to najlepsza oferta dla przenoszących numer – sprawdź, jak prosto przenieść numer do naszej sieci.

Nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne

W pakietach OTVARTA posiadasz nielimitowane rozmowy na stacjonarne – nie płacisz zatem dodatkowo za połączenia np. do firm i sklepów, placówek administracji publicznej czy służby zdrowia. Jest to szczególne udogodnienie dla osób starszych, które często dzwonią na numery stacjonarne.

Nielimitowane smsy

Jeśli wysyłasz dużo wiadomości sms, mamy coś specjalnie dla Ciebie – wiadomości bez limitu sms. Część naszych abonamentów zawiera także opcjonalne pakiety do wykupienia. Możesz zatem wybrać najtańszy abonament i w razie potrzeby wykupić dodatkową ilość smsów do wykorzystania.

Roaming

Wybrane abonamenty OTVARTEJ posiadają usługę roamingu w cenie. Jest to opcja szczególnie przydatna dla osób, które często podróżują w celach biznesowych czy regularnie kontaktują się z osobami zza granicy. Natomiast jeśli roaming przydaje Ci się jedynie podczas wakacji letnich i zimowych, przygotowaliśmy specjalną ofertę 500 minut rozmów lub SMS-ów na terenie państw Unii Europejskiej, Norwegii, Lichtensteinu i Islandii. Więcej na temat pakietu przeczytasz tutaj.

Najlepszy zasięg

Sieć OTVARTA działa tylko na sprawdzonych łączach. Oferujemy najlepszy zasięg, zarówno w kwestii telefonii komórkowej, jak również najszybszego Internetu LTE. Nasze usługi świadczymy we współpracy z polskim przedsiębiorstwem telekomunikacyjnym Polkomtel, dzięki czemu możesz mieć pewność najlepszego zasięgu niemal w całym kraju!

Najszybszy Internet LTE

Telefonia komórkowa nie jest jedyną z naszych specjalności! Oferujemy również najszybszy Internet LTE w bezkonkurencyjnych cenach. Bazujemy na sprawdzonych łączach, pozwalających na osiągnięcie prędkości przesyłu danych do 1GB na sekundę! Dowiedz się więcej na temat naszych pakietów najszybszego Internetu mobilnego.

Internet mobilny ze stałym IP

Stałe IP zwiększa bezpieczeństwo przesyłanych danych. Każdy z oferowanych przez nas wariantów Internetu LTE dostępny jest w wersji ze stałym adresem, niezmiennym przy każdym logowaniu urządzenia. Sprawdź, jakie zalety płyną z posiadania stałego IP.

Jak przenieść numer do OTVARTA?

W OTVARTA oferta dla przenoszących numer odgrywa bardzo ważną rolę. Wiemy, że jesteś wymagający względem operatora, dlatego chcemy przygotować dla Ciebie najlepsze warunki cenowe i zapewnić w ich ramach dokładnie dobrane do Twoich potrzeb składowe abonamentu. Sprawdź, jak przenieść numer do naszej sieci – poczuj się zadbanym i docenionym abonamentem.

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.