O firmie OTVARTA – uczciwość w zasięgu

Jesteśmy polską marką.
Dajemy pracę Twoim sąsiadom i płacimy podatki w Polsce. Wybierając OTVARTĄ wspierasz polską gospodarkę.

OTVARTA Sp. z o.o. to polski operator komórkowy, o ugruntowanej pozycji na rynku telekomunikacyjnym i dużym doświadczeniu, świadczący abonamentowe usługi głosowe i internetowe.

Przez pierwszych kilka lat działalności firma odnotowywała duże sukcesy świadcząc lokalne usługi dla grup biznesowych. Zdobyte doświadczenie i zaufanie klientów przyczyniło się do udostepnienia usług naszej firmy na terenie całej Polski. 1 marca 2018 uruchomiona została profesjonalna platforma obsługująca klientów dostępna z każdego miejsca na świecie pod adresem www.otvarta.pl.

Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, OTVARTA  udostępniła kilkadziesiąt stacjonarnych punktów sprzedaży na terenie całej Polski, a kolejne punkty są sukcesywnie uruchamiane.

OTVARTA Sp. z o.o. współpracuje z siecią PLUS i świadczy usługi z wykorzystaniem nadajników należących do sieci PLUS. Dzięki takiemu rozwiązaniu zasięg sieci, jakość usług i standardy są takie same jak w sieci PLUS.

Naszym celem jest tworzenie ofert dopasowanych do faktycznych potrzeb klientów, co skutecznie pozwala utrzymać ofertę na najniższym poziomie cenowym (najtańsze opłaty abonamentowe w kraju) i jednocześnie udostepnienie największej ilości usług.

Chcemy, aby każdy mógł korzystać z telefonii mobilnej, a cena przestała być barierą.

Korzystając z sieci OTVARTA wspierasz polską gospodarkę i inwestujesz w naszą wspólną przyszłość.

Nie znalazłeś/-aś informacji, których szukasz?
Sprawdź Najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z doradcą sieci OTVARTA, dzwoniąc pod numer telefonu: 699 711 699

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.