Informacje o firmie

Jesteśmy polską marką.
Dajemy pracę Twoim sąsiadom i płacimy podatki w Polsce. Wybierając OTVARTA wspierasz polską gospodarkę.

Historia

Korzenie OTVARTA sięgają 2004 r. W początkowym okresie działalności świadczyliśmy usługi telekomunikacyjne wyłącznie dla firm. Okres ten pozwolił zdobyć nam doświadczenie niezbędne do podjęcia decyzji o otwarciu się również na klientów indywidualnych. Nasze usługi telefonii komórkowej stały się ogólnodostępne w 2018 r. Od skromnych początków w postaci sklepu internetowego otvarta.pl i kilku punktów sprzedaży, w ciągu kilku lat staliśmy się jedną z najszybciej rozwijających się sieci komórkowych w Polsce z ponad setką punktów sprzedaży rozsianych po całym kraju.

Najważniejsze wydarzenia w historii OTVARTA

OTVARTA w liczbach

 eko SIEĆ - ekologiczne działania firmy

Dbałość o czystość i przyszłość naszej planety zawsze była bliska naszym sercom. Stawiamy na ekologię, dlatego pod koniec 2021 roku wprowadziliśmy do naszej oferty, jako pierwszy operator MVNO w Polsce, ekologiczną kartę eSIM. Dzięki niej możemy maksymalnie zminimalizować ślad węglowy poprzez ograniczenie produkcji plastiku. W naszej codziennej pracy wybieramy ekologiczne materiały eksploatacyjne. Dodatkowo regularnie angażujemy się w proekologiczne akcje, takie jak „Sprzątanie Świata" czy "Drzewka za makulaturę".

ekoSIeć

Internet mobilny z obsługą 5G

Jeśli szukasz najtańszego, szybkiego i niezawodnego Internetu do domu lub biura, sprawdź naszą ofertę Internetu mobilnego LTE za najniższą cenę na rynku!

PRZENIEŚ SWÓJ NUMER DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

O! - NAJLEPSZY ABONAMENT W POLSCE!

Szukasz najtańszego abonamentu? Gwarantujemy umowę bez limitu, darmowe pakiety i swobodny dostęp do internetu LTE, 5G. Sprawdź naszą ofertę!

Nie znalazłeś/-aś informacji, których szukasz?
Sprawdź Najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z doradcą sieci OTVARTA, dzwoniąc pod numer telefonu: 699 711 699

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.