Abonament dla dwojga

Najtańszy na rynku abonament
Sprawdź ofertę O! Najtańsza!

 • O!
  Najtańsza! 5G

  9 99

  Rozmowy poza sieć:

  60 min., w sieci: Bez limitu

  Wiadomości:

  0,19 zł

  Internet LTE, 5G:

  2 GB

  Umowa:

  Bezterminowa

  Roaming:

  Bezpłatny pakiet wakacyjny

  Jakość rozmów:

 • O!
  Najlepsza! 5G

  14 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  0,19 zł

  Internet LTE, 5G:

  11 GB

  Umowa:

  Bezterminowa

  Roaming:

  Bezpłatny pakiet wakacyjny

  Jakość rozmów:

 • O!
  Luzacka! 5G

  23 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  Bez limitu SMS

  Internet LTE, 5G:

  31 GB

  Umowa:

  Bezterminowa

  Roaming:

  Bezpłatny pakiet wakacyjny

  Jakość rozmów:

 • O!
  Ogromgiga! 5G

  39 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  Bez limitu SMS i MMS

  Internet LTE, 5G:

  100 GB

  Umowa:

  Bezterminowa

  Roaming:

  Bezpłatny pakiet wakacyjny

  Jakość rozmów:

 • O!
  Pełna opcja! 5G

  24 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  0,19 zł

  Internet LTE, 5G:

  6 GB

  Umowa:

  24 miesiące

  Roaming:

  Tak

  Jakość rozmów:

 • O!
  Mam wszystko! 5G

  28 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  Bez limitu SMS

  Internet LTE, 5G:

  11 GB

  Umowa:

  24 miesiące

  Roaming:

  Tak

  Jakość rozmów:

Abonament komórkowy dla dwojga

Dwa numery w jednym abonamencie, wspólny rachunek, niższe koszty i atrakcyjniejsze warunki umowy - pakiety duet cieszą się dużą popularnością, a operatorzy sieci komórkowych kuszą coraz to lepszymi ofertami. Doskonałą alternatywą dla tych pakietów jest abonament dla 2 osób oddzielnie w sieci OTVARTA. Podpowiadamy, dlaczego warto go wybrać.

Abonament duet - na czym polega „kusząca” propozycja?

Abonament dla dwojga to obietnica większej wygody i niższych opłat. Operatorzy przekonują, że zamiast płacić za 2 numery osobno, wystarczy dokupić kolejny numer do swojego rachunku i płacić jeden, ale nawet dwa razy droższy abonament. Operator udziela wówczas rabatu, co ma generować oszczędności na poziomie kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Pakiet dla dwojga zapewnia niekiedy również takie same warunki umowy, jak w konfiguracji dwóch indywidualnych umów, a jego użytkownicy mogą liczyć wówczas na nielimitowane połączenia czy powiększony transfer - wszystko zależy oczywiście od oferty danego operatora. Niezależnie od ceny wyjściowej pakietu, 2 telefony w jednym abonamencie są dobierane do oferty i nie zawsze okażą się tańsze od dwóch oddzielnych umów z takimi samymi warunkami. Oferta duet jest coraz popularniejsza i można ją znaleźć zarówno w przypadku największych sieci komórkowych, ich submarek, jak i operatorów wirtualnych. Ci pierwsi proponują dodatkowo abonament dla dwojga z telefonami - są to jednak zdecydowanie droższe i nie zawsze korzystne oferty.

Abonament duet z telefonem i bez telefonu - oferty sieci komórkowych

Cena zestawu dla dwojga, obejmującego 2 karty SIM w jednej umowie oraz zamówione dodatkowo do abonamentu 2 telefony, wynosi średnio 100 zł miesięcznie - dotyczy to pakietów duet z telefonem, oferowanych przez największe sieci komórkowe i podpisywanych na 24 miesiące. Na niższe opłaty mogą liczyć ci, których interesuje abonament dla dwóch osób, ale nie chcą kupować nowych telefonów. Pakiet duet bez telefonu to u wspomnianych operatorów koszt rzędu 40 zł miesięcznie. Umowy podpisywane są bezterminowo, a zakres dostępnych usług może być różny - wszystko zależy od oferty danego operatora.

Do tej pory dwa telefony w jednym abonamencie były znacznie korzystniejsze od pakietów indywidualnych, w przypadku których opłaty za każdą odrębną kartę SIM były po prostu wyższe. W OTVARTA jest jednak inaczej. Zamiast płacić za abonament na 2 osoby w ramach jednej umowy, możesz wykupić 2 indywidualne pakiety, otrzymując dostęp do nielimitowanych rozmów w ramach sieci.

Oferta dla dwojga w sieci OTVARTA

Decydując się na najtańszy pakiet indywidualny w sieci OTVARTA, który kosztuje zaledwie 9,99 zł miesięcznie na osobę, zyskujesz nie tylko dużo większe oszczędności w porównaniu z ofertami duet innych operatorów, ale także olbrzymią elastyczność - nie musisz wiązać 2 osób jedną umową i wynikającymi z niej zobowiązaniami. Każda umowa podpisywana jest osobno na czas nieokreślony i traktowana indywidualnie. Oferta na dwa telefony w sieci OTVARTA dotyczy zatem dwóch indywidualnych pakietów, które możesz zakupić w dowolnym momencie i z których możesz zrezygnować również w dowolnym momencie. Najtańszy pakiet w OTVARTA daje Ci dostęp do nielimitowanych rozmów w sieci, 60 minut darmowych rozmów na telefony stacjonarne i komórkowe do innych sieci, SMS-ów w cenie 0,19 zł oraz 2 GB Internetu. Pakiet można również rozszerzyć o dodatkowy 1 GB Internetu oraz kolejną pulę SMS-ów za dodatkową opłatą.

Nawet jeśli wybierzesz droższe abonamenty dla 2 osób oddzielnie w sieci OTVARTA, dające jednocześnie dostęp do znacznie szerszego zakresu usług, i tak zapłacisz mniej niż w przypadku ofert dla dwojga u innych operatorów.

Pakiet O! Najlepsza! to koszt 14,99 zł miesięcznie na osobę (abonament na dwa numery wyniesie wówczas 29,98 zł miesięcznie). Daje Ci dostęp do wszystkich rozmów bez limitu, 11 GB Internetu oraz wiadomości w cenie 0,19 zł. Pakiet O! Korzystna! to koszt 18,99 zł miesięcznie na osobę (łączny abonament na dwa telefony wyniesie wówczas 37,98 zł miesięcznie). Daje Ci dostęp do nielimitowanych rozmów na telefony komórkowe i stacjonarne, nielimitowanych SMS-ów oraz 21 GB Internetu.

Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy pakiet O! OgromGiga! Kosztuje 39,99 zł miesięcznie na osobę, ale oferuje zdecydowanie najwięcej: rozmowy bez limitu na telefony komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz aż 100 GB Internetu.

Jeśli poza abonamentem dla dwóch osób szukasz najlepszej oferty rodzinnej, również możesz skorzystać z usług sieci OTVARTA, kupując abonament indywidualny dla każdego telefonu osobno. Oferowane przez nas pakiety to bardzo wygodne i elastyczne rozwiązanie, które pomoże Tobie i Twoim bliskim obniżyć koszty rachunków oraz cieszyć się szerokim dostępem do usług.

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.
otvarta.pl Reviews with ekomi-pl.com