Abonament dla rodziny

Najtańszy na rynku abonament rodzinny
Sprawdź ofertę O! Najtańsza!

 • O!
  Najtańsza! 5G

  9 99

  Rozmowy poza sieć:

  60 min., w sieci: Bez limitu

  Wiadomości:

  0,19 zł

  Internet LTE, 5G:

  2 GB

  Umowa:

  Bezterminowa

  Roaming:

  Bezpłatny pakiet wakacyjny

  Jakość rozmów:

 • O!
  Najlepsza! 5G

  14 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  0,19 zł

  Internet LTE, 5G:

  11 GB

  Umowa:

  Bezterminowa

  Roaming:

  Bezpłatny pakiet wakacyjny

  Jakość rozmów:

 • O!
  Luzacka! 5G

  23 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  Bez limitu SMS

  Internet LTE, 5G:

  31 GB

  Umowa:

  Bezterminowa

  Roaming:

  Bezpłatny pakiet wakacyjny

  Jakość rozmów:

 • O!
  Ogromgiga! 5G

  39 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  Bez limitu SMS i MMS

  Internet LTE, 5G:

  100 GB

  Umowa:

  Bezterminowa

  Roaming:

  Bezpłatny pakiet wakacyjny

  Jakość rozmów:

 • O!
  Pełna opcja! 5G

  24 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  0,19 zł

  Internet LTE, 5G:

  6 GB

  Umowa:

  24 miesiące

  Roaming:

  Tak

  Jakość rozmów:

 • O!
  Mam wszystko! 5G

  28 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  Bez limitu SMS

  Internet LTE, 5G:

  11 GB

  Umowa:

  24 miesiące

  Roaming:

  Tak

  Jakość rozmów:

Najtańszy abonament komórkowy dla rodziny - wybierz pakiet, który spełni oczekiwania całej rodziny

Abonamenty komórkowe mogą pochłonąć sporą część domowego budżetu, zwłaszcza w przypadku dużej rodziny. Na szczęście operatorzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując coraz częściej specjalne pakiety rodzinne jako sposób na obniżenie kosztów utrzymania telefonów. Doskonałą alternatywą dla tych pakietów jest najkorzystniejsza oferta na abonament w sieci OTVARTA. Podpowiadamy, dlaczego warto ją wybrać.

Najlepsza oferta na abonament dla rodziny

Większość operatorów udostępnia ofertę dla dwojga (abonament dla 2 osób) pakiety typu trio (abonament na 3 numery), a także taryfy rodzinne, które mogą obejmować nawet 10 kart SIM, a więc 10 osobnych numerów telefonicznych. Zasada jest następująca: im więcej numerów w pakiecie, tym koszt jednego jest mniejszy. Nie trzeba kupować oferty dla całej rodziny od razu. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej karty SIM już w trakcie trwania umowy. 

Robiąc porównanie najpopularniejszych tego typu ofert na rynku, można jednak wysunąć wniosek, że abonament rodzinny ma pod tym względem kilka minusów. Dokupienie dodatkowej karty SIM nie sprawi bowiem, że umowy na abonament wszystkich członków rodziny skończą się w jednym czasie. Każda kolejna aktywacja numeru to osobna umowa na minimum 24 miesiące. Jeśli 3 numery w jednym abonamencie były aktywowane jednocześnie, to termin umowy jest taki, na jaki zostały zawarte, stając się potem umową na czas nieokreślony, a bieg każdej kolejnej rozpocznie się w momencie aktywacji nowego numeru. Mimo korzystania z kilku kart SIM otrzymujemy jeden wspólny rachunek.

Abonament dla rodziny w popularnych taryfach większości operatorów to zwykle koszt 25-30 zł na osobę. W tej kwocie można często otrzymać pakiet rozmów i SMS-ów bez ograniczeń. Do tej pory taryfa rodzinna była znacznie korzystniejsza od abonamentów indywidualnych, mając na uwadze opłaty za jedną kartę SIM. W OTVARTA jest jednak inaczej. Zamiast płacić za kilka abonamentów w ramach jednej umowy, możesz wykupić indywidualny pakiet dla każdego członka rodziny - za jedyne 9,99 zł miesięcznie każdy z nich otrzymuje dostęp do nielimitowanych rozmów w ramach sieci rodzinnej, a to oznacza, że możecie dzwonić do siebie bez żadnych ograniczeń. To najtańsza i najlepsza oferta rodzinna na rynku. 

O! Najtańsza! Najlepsza oferta rodzinna

Decydując się na indywidualne pakiety O! Najtańsza! dla poszczególnych członków rodziny, nie musisz wiązać ich jedną umową i ograniczać tym samym terminem jej trwania. Kupując najniższy abonament na każdy numer osobno, dajesz im elastyczność - umowy podpisywane są na czas nieokreślony, a więc można z nich zrezygnować w dowolnym momencie. Koszt abonamentu dla jednego członka rodziny wynosi w tym przypadku jedyne 9,99 zł miesięcznie, a w kwocie tej otrzymuje on nielimitowane rozmowy w sieci, 60 minut darmowych rozmów na telefony stacjonarne i komórkowe do innych sieci, SMS-y w kwocie 0,19 zł, 2 GB Internetu oraz bezpłatny pakiet wakacyjny w ramach roamingu, a więc 500 minut bezpłatnych rozmów w UE, Norwegii i Liechtensteinie do wykorzystania przez 14 dni, 2 razy w roku kalendarzowym. Taki pakiet rodzinny można dodatkowo rozszerzyć o dodatkowe 50 SMS-ów w cenie 3,50 zł, 100 SMS-ów w kwocie 6 zł lub SMS-y bez limitu w cenie 9,90 zł.

To najtańszy na rynku abonament rodzinny, który pozwala obniżyć comiesięczne rachunki. Dla bardziej wymagających członków rodziny mamy oczywiście dodatkowe, nieco droższe pakiety, które można wykupić w dowolnym momencie - ich cena nadal jest niższa w porównaniu do kosztu abonamentu na jedną osobę w przypadku pakietów rodzinnych u innych operatorów. 

 • O! Najlepsza – wszystkie rozmowy bez limitu, 11 GB Internetu, wiadomości za 0,19 zł - cena indywidualnego abonamentu: 14,99 zł miesięcznie.
 • O! Korzystna – rozmowy bez limitu na komórki i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i 21 GB Internetu - cena indywidualnego abonamentu: 18,99 zł miesięcznie.
 • O! Luzacka! - rozmowy bez limitu na komórki i stacjonarne, SMS-yn bez limitu i aż 31 GB Internetu - cena indywidualnego abonamentu: 23,99 zł miesięcznie. 

Wybierz najlepszą ofertę na abonament dla swojej rodziny u elastycznego operatora. W OTVARTA nie pobieramy żadnych ukrytych opłat za standardowe usługi, dostarczając atrakcyjne pakiety dla klientów o zróżnicowanych potrzebach. Nawiąż z nami współpracę bez zobowiązań i razem z rodziną zyskaj mnóstwo korzyści, jakie zapewnia najtańszy abonament rodzinny.

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.
otvarta.pl Reviews with ekomi-pl.com