Abonament dla studenta

Co oferuje tani abonament dla osób uczących się?
Dowiedz się, który abonament pozwoli Ci na swobodny dostęp do wiedzy i rozrywki.

 • O!
  Najtańsza! 5G

  9 99

  Rozmowy poza sieć:

  60 min., w sieci: Bez limitu

  Wiadomości:

  0,19 zł

  Internet LTE, 5G:

  2 GB

  Umowa:

  Bezterminowa

  Roaming:

  Bezpłatny pakiet wakacyjny

  Jakość rozmów:

 • O!
  Najlepsza! 5G

  14 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  0,19 zł

  Internet LTE, 5G:

  11 GB

  Umowa:

  Bezterminowa

  Roaming:

  Bezpłatny pakiet wakacyjny

  Jakość rozmów:

 • O!
  Luzacka! 5G

  23 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  Bez limitu SMS

  Internet LTE, 5G:

  31 GB

  Umowa:

  Bezterminowa

  Roaming:

  Bezpłatny pakiet wakacyjny

  Jakość rozmów:

 • O!
  Ogromgiga! 5G

  39 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  Bez limitu SMS i MMS

  Internet LTE, 5G:

  100 GB

  Umowa:

  Bezterminowa

  Roaming:

  Bezpłatny pakiet wakacyjny

  Jakość rozmów:

 • O!
  Pełna opcja! 5G

  24 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  0,19 zł

  Internet LTE, 5G:

  6 GB

  Umowa:

  24 miesiące

  Roaming:

  Tak

  Jakość rozmów:

 • O!
  Mam wszystko! 5G

  28 99

  Rozmowy:

  Bez limitu

  Wiadomości:

  Bez limitu SMS

  Internet LTE, 5G:

  11 GB

  Umowa:

  24 miesiące

  Roaming:

  Tak

  Jakość rozmów:

Internet mobilny z obsługą 5G

Jeśli szukasz najtańszego, szybkiego i niezawodnego Internetu do domu lub biura, sprawdź naszą ofertę Internetu mobilnego LTE za najniższą cenę na rynku!

PRZENIEŚ NUMER DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

O! - NAJLEPSZY ABONAMENT W POLSCE!

Szukasz najtańszego abonamentu? Gwarantujemy umowę bez limitu, darmowe pakiety i swobodny dostęp do internetu LTE, 5G. Sprawdź naszą ofertę!

Tani Internet dla studenta bez limitu? – Najnowsza oferta OTVARTA

Wielkimi krokami zbliża się kolejny rok akademicki. Studia to wyjątkowy czas w życiu – wtedy człowiek nie tylko rozwija swą wiedzę i nabywa kompetencji, ale także aktywnie uczestniczy w życiu towarzyskim. Życie nigdy nie jest tak intensywne, jak podczas nauki na uniwersytecie! W OTAVRTA wiemy, że zarówno do nauki, jak i do rozrywki, studentowi potrzebna jest najlepsza oferta Internetu mobilnego! Z tej okazji przygotowaliśmy coś specjalnego.

Jaki Internet dla studenta?

Studenci przybywający do dużych miast na czas nauki w szkołach wyższych często muszą zmierzyć się ze znalezieniem nowego lokum. Oferowane na wynajem mieszkania czy pokoje studenckie z reguły nie posiadają na stanie połączenia z Internetem. Student zmuszony jest znaleźć dobrą ofertę Internetu na własną rękę. Z uwagi na szczupłość studenckich kieszeni, brak stałego zamieszkania, częste spędzanie czasu na uczelni, w pociągu czy u znajomych, a także dużą ilość wykorzystywanych danych do pobierania i wyszukiwania materiałów edukacyjnych, Internet dla studenta musi spełnić szereg wymagań. Wiemy, że nie samą nauką żyje student – w ramach odpoczynku dobrze, jest obejrzeć ulubiony serial w Internecie, zagrać w grę online czy porozmawiać na Skypie z rodziną. Wszystkie te aspekty sprawiają, że Internet dla studenta to w domyśle:

Tani Internet – cena odgrywa kluczową rolę dla studenta. Nie łatwo jest zarazem studiować i pracować, a stypendia studenckie mają niewielką wysokość. Dlatego też najtańszy mobilny Internet w prędkości LTE kosztuje w OTVARTA jedynie 34,99zł za 300 GB danych do wykorzystania. To zdecydowanie najniższa cena za Internet z taką ilością danych, którą doceni każdy student!

Przenośny Internet – zakładanie stacjonarnego Internetu w miejscu, z którego w każdej chwili student może się wyprowadzić nie ma większego sensu. Ponadto częste podróże do domu rodzinnego, spędzanie Świąt czy przerw semestralnych w rodzimych stronach, to kolejny powód dla którego ważne, aby Internet dla studenta był Internetem bezprzewodowym, który może zabierać ze sobą w dowolne miejsce.

Mobilny Internet – z uwagi na to, że student prowadzi intensywny tryb życia i najczęściej znajduje się poza domem, powinien zdecydować się na Internet do laptopa czy tabletu, który zawsze będzie mieć pod ręką. Łatwość i szybkość sprawdzenia materiałów edukacyjnych podczas ćwiczeń czy możliwość bezproblemowego obejrzenia odcinka ulubionego serialu w trakcie okienka między zajęciami, to coś, czego potrzebuje każdy student!

Internet bez limitu – pobieranie notatek, skanów podręczników, zdjęć z ćwiczeń terenowych? Nie mówiąc o studiach na kierunkach powiązanych z grafiką, gdzie pobieranie materiałów z Internetu to podstawa. Wszystko to pochłania spore ilości gigabajtów danych. Oprócz transferu przeznaczanego na materiały naukowe, dla studenta niezwykle ważne jest korzystanie z Internetu w celu zrelaksowania się po ciężkim dniu na uczelni – seriale, filmy, radio internetowe, przeglądanie YT i ulubionych serwisów… Każdy dodatkowy gigabajt w dobrej cenie odgrywa dla studenta kluczowe znaczenie. Dlatego też najlepiej w jego przypadku zdecydować się na nielimitowany Internet w OTVARTEJ, który nawet po wykorzystaniu 300GB w miesiącu, nadal jest dostępny ze zredukowaną prędkością. Jest to idealny Internet do grania czy Internet do seriali.

Nielimitowany Internet mobilny dla studenta

300GB do wykorzystania w prędkości LTE i brak ograniczeń danych po ich zużyciu, tyle że ze zredukowaną prędkością za jedyne 34,99zł na miesiąc, to najlepsza oferta na Internet dla studenta. 

W OTVARTA rozumiemy duże potrzeby i ograniczone możliwości studentów, dlatego właśnie stworzyliśmy najbardziej dogodną ofertę! Duża ilość danych i niska cena to zdecydowanie dwie kluczowe cechy Internetu LTE w naszej ofercie, które czynią go bezkonkurencyjną opcją na rynku! Jeśli cały czas zastanawiasz się jaki Internet dla studenta wybrać, odpowiadamy – zdecydowanie nasz najtańszy Internet mobilny, bez minimalnego czasu trwania umowy, bez limitu i z dodatkowym pakietem nocnym! Sprawdź szczegóły, zamów na nadchodzący rok akademicki!

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.
otvarta.pl Reviews with ekomi-pl.com