Aktywacja już od 1 zł Przenieś numer do najtańszej sieci na rynku!

Korzystna oferta dla przenoszących numer? Przenieś numer do OTVARTA i ciesz się z najkorzystniejszego i najtańszego abonamentu.

Zasięg OTVARTA
Przenieś numer do OTVARTA - to proste
ESIM w OTVARTA - najnowocześniejsza technologia
5G - najszybszy internet w OTVARTA

OTVARTA - tania sieć komórkowa i najlepszy abonament telefoniczny na rynku

Atrakcyjne cenowo abonamenty komórkowe. Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci. Bezpłatne wiadomości tekstowe i multimedialne. Najtańszy mobilny Internet w każdym pakiecie. Elastyczne taryfy bez długoterminowych zobowiązań. W OTVARTA mamy to wszystko! Przekonaj się, dlaczego warto przenieść do nas numer. Sprawdź najlepsze oferty na abonament bez telefonu i wybierz pakiet na miarę swoich potrzeb.

Dlaczego warto przenieść numer do OTVARTA?

Jest wiele powodów, dla których warto przenieść do nas numer. OTVARTA to najtańsza sieć komórkowa w Polsce, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując najlepsze abonamenty telefoniczne. Każdy z nas ma inne potrzeby względem użytkowania telefonu komórkowego. Dla jednych najlepsza oferta na abonament to taka, która spełnia przede wszystkim kryteria cenowe - z myślą o nich przygotowaliśmy najtańszy abonament komórkowy na rynku. Dla innych najważniejsze są nielimitowane połączenia do wszystkich sieci i na stacjonarne, roaming oraz najszybszy Internet LTE i 5G w pakiecie - tu również wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych abonentów.

OTVARTA to nowy operator komórkowy, u którego niskie ceny i kompleksowe usługi zawsze idą w parze. Tylko u nas najlepszy abonament na telefon komórkowy znajdzie zarówno ten, którego potrzeby są niewielkie, a za comiesięczne usługi zamierza płacić jedynie symboliczną kwotę, jak również ten, którego interesują nielimitowane rozmowy na stacjonarne i do wszystkich sieci w najniższej cenie. Najtańszy operator komórkowy w Polsce przygotował atrakcyjne oferty abonamentowe dla przenoszących numer i zupełnie nowych użytkowników. Dołączając do naszej sieci, zyskujesz najniższy abonament komórkowy na rynku i warunki umowy dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz tani abonament bez telefonu i ciesz się jego elastycznością. Ciesz się korzystnymi warunkami korzystania z telefonu komórkowego!

Jak przenieść numer do sieci OTVARTA?

Wielu ludzi zastanawia się, jak przenieść swój numer do innej sieci, szczególnie gdy korzystają z niego od wielu lat. W OTVARTA to proste! Wystarczy, że podasz nam swój unikalny ciąg cyfr, a następnie wpiszesz otrzymany kod SMS. Skontaktujemy się z Twoim dotychczasowym operatorem, aby ułatwić Ci przejście do naszej sieci. Jeśli nie masz pewności, kiedy kończy Ci się umowa, sprawdzimy to za Ciebie. W większości przypadków przenoszenie numeru trwa mniej niż 48 godzin. Po tym czasie możesz zacząć korzystać z atrakcyjnych ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotów, aby służyć pomocą i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące całego procesu Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś i ciesz się z najtańszego abonamentu komórkowego!

Czy można przenieść numer z karty na abonament?

U nas możliwe jest również przeniesienie numeru z karty na abonament (a także w drugą stronę). Cała procedura wymaga tylko wypełnienia odpowiedniego wniosku. W przypadku wątpliwości możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, który przeprowadzi Cię przez cały proces. Warto pamiętać, że taka migracja łączy się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim zyskujesz pewność, że zapłacisz tylko za to, co wykorzystasz. W sieci OTVARTA eliminujemy nieprzewidziane koszty, zapewniając Ci pełną kontrolę nad wybraną ofertą. Zależy nam na tym, aby podczas zmiany taryfy czy operatora zminimalizować przerwy w dostawie do usług, dlatego cały proces następuje w nocy – między północą a godziną 6:00 rano. 

Kiedy można przenieść numer do innej sieci?

Aby procedura zakończyła się powodzeniem, użytkownik nie powinien mieć zaległości finansowych wobec obecnego operatora. W niektórych przypadkach zerwanie umowy przed jej naturalnym zakończeniem może wiązać się z karą umowną. Więcej informacji na temat tego, kiedy można przenieść numer do innej sieci, znajdziesz w sekcji najczęściej zadawane pytania

O! Najtańsza! 9,99 zł miesięcznie i najtańszy abonament na rynku

Już za jedyne 9,99 zł miesięcznie oferujemy Ci atrakcyjny pakiet, a wraz z nim rozmowy nielimitowane w sieci, 60 minut rozmów na telefony komórkowe i stacjonarne, 0,19 zł za wiadomości, 2 GB Internetu, a także bezpłatny pakiet wakacyjny w ramach roamingu. Jest to abonament na czas nieokreślony, a więc możesz z niego zrezygnować w dowolnym momencie. Najtańszy abonament na telefon komórkowy możesz dodatkowo rozszerzyć o ekstra pakiety, dokupując 1 GB Internetu lub SMS-y (50, 100, a także SMS-y bez limitu). Decydując się na pakiet O! Najtańsza!, możesz rozmawiać bez ograniczeń z rodziną i znajomymi, którzy również mają tani abonament komórkowy w sieci OTVARTA.

O! Najlepsza! Najlepszy abonament komórkowy w sieci OTVARTA

Pakiet O! Najlepsza! budzi największe zainteresowanie naszych klientów. Najlepsza oferta abonamentu w sieci OTVARTA kosztuje jedynie 14,99 zł miesięcznie. W ramach tej opłacalnej taryfy możesz liczyć nie tylko na tani, ale i korzystny abonament - nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz na telefony stacjonarne, wiadomości w cenie 0,19 zł, 11 GB Internetu, a także bezpłatny pakiet wakacyjny w ramach roamingu. Umowa podpisywana jest bezterminowo. To najlepsza oferta dla nowych klientów oraz tych, którzy chcą przenieść numer od innego operatora.

O! Korzystna! Najkorzystniejszy abonament komórkowy bez telefonu

Dla bardziej wymagających przygotowaliśmy najkorzystniejszy abonament - nielimitowane rozmowy i SMSy, 21 GB Internetu, a także bezpłatny pakiet wakacyjny w ramach roamingu. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, a to oznacza, że możesz z niej zrezygnować w dowolnym momencie. O! Korzystna! to tani abonament na telefon w cenie 18,99 zł miesięcznie i bardzo dobry wybór nie tylko dla tych, którzy dużo dzwonią i piszą, ale również dla tych, którzy często podróżują lub są poza domem i których interesuje najlepsza oferta bez telefonu z Internetem.

O! Luzacka! Abonament no limit dla najbardziej wymagających

Dla tych, którzy liczą na tani abonament telefoniczny bez ograniczeń, przygotowaliśmy specjalną ofertę taryfową za jedyne 23,99 zł miesięcznie. Nielimitowane wiadomości SMS, 31 GB Internetu, umowa na czas nieokreślony, bezpłatny pakiet wakacyjny w ramach roamingu, a także nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci - abonament bez limitu O! Luzacka! to oferta dla najbardziej wymagających.

O! Pełna Opcja! Najtańsza oferta na abonament terminowy

OTVARTA to także najtańsza sieć komórkowa na abonament terminowy. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy tanie abonamenty telefoniczne, w przypadku których minimalny czas trwania umowy wynosi 24 miesiące. Pakiet O! Pełna Opcja! to najlepsza oferta abonamentowa, w ramach której otrzymasz nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne, wiadomości w cenie 0,19 zł, 6 GB Internetu oraz bezpłatny roaming w UE. Możesz dokupić ekstra pakiety i jeszcze bardziej obniżyć koszty. Wystarczy, że skorzystasz z naszych promocji i najmniejszy abonament na czas określony rozszerzysz o dodatkowy 1 GB Internetu lub pulę SMS-ów (50, 100 lub pakiet bez limitu).

O! Mam wszystko! Terminowy abonament na rozmowy i SMS-y nielimitowane

Jeżeli chcesz podpisać umowę na czas określony i interesują Cię jednocześnie nielimitowane SMS-y oraz rozmowy na komórki i telefony stacjonarne, najtańszy abonament z Internetem 11 GB jest właśnie dla Ciebie. Pakiet O! Mam wszystko! oferuje ponadto bezpłatny roaming w UE. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące, co daje Ci stabilność i korzystne warunki przez cały ten okres.

Dlaczego warto wybrać tanie abonamenty komórkowe w sieci OTVARTA?

OTVARTA to najtańszy operator telefonii komórkowej, oferujący najlepszy abonament dla firm, klientów indywidualnych i rodzin. Korzystna cena, dopasowanie taryf do rzeczywistych potrzeb wszystkich klientów, a także atrakcyjne promocje to wyróżniki naszej sieci. Oferujemy najtańsze abonamenty komórkowe na rynku. Potwierdza to ranking abonamentów telefonicznych prezentujący zestawienie poszczególnych taryf oraz porównywarka ofert sieci komórkowych - za każdym razem plasujemy się na najwyższych pozycjach, udowadniając, że niska cena może iść w parze z wysoką jakością świadczonych usług. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie najlepiej przenieść numer lub kupić abonament najtaniej na rynku, nie zwlekaj dłużej i sprawdź nasze najlepsze oferty bez telefonu.

Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci

Wprowadzenie taryf no limit spowodowało, że nawet najtańszy abonament komórkowy bez telefonu stanowi dobrą alternatywę dla ofert na kartę. W OTVARTA możesz wykonywać nielimitowane połączenia do wszystkich sieci. Dzięki temu nie musisz martwić się wysokimi rachunkami co miesiąc. Nie musisz też ograniczać się w długich rozmowach z bliskimi i przyjaciółmi. Jeśli Twój obecny operator pobiera dodatkowe opłaty za połączenia do innych sieci, najwyższy czas go zmienić! OTVARTA to najlepsza sieć na abonament do rozmów nielimitowanych. W większości naszych pakietów otrzymasz nieograniczony dostęp do rozmów na telefony komórkowe. Wybierz najlepszy i najtańszy abonament bez telefonu i bez limitu. Przenoszenie numeru nigdy nie było bardziej korzystne!

Nielimitowane rozmowy na stacjonarne

Najtańsze oferty na abonament w sieci OTVARTA to także dostęp do nielimitowanych rozmów na telefony stacjonarne. Dzięki temu nie ponosisz dodatkowych kosztów za połączenia wykonywane do firm, sklepów, placówek administracji publicznej czy służby zdrowia. Najtańszy abonament telefoniczny w sieci OTVARTA będzie więc dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy często dzwonią na telefony stacjonarne (np. dla osób starszych).

Nielimitowane SMS-y

Jeżeli wysyłasz na co dzień dużo wiadomości tekstowych, mamy dla Ciebie coś specjalnego - najtańszy abonament bez limitu SMS. Niektóre nasze pakiety można również rozszerzyć o kolejną pulę wiadomości. Dzięki temu możesz wybrać najniższy abonament telefoniczny i w razie potrzeby wykupić dodatkową liczbę SMS-ów do wykorzystania.

Roaming

Najlepsze abonamenty telefoniczne w sieci OTVARTA mają usługę roamingu w cenie. Jest to opcja szczególnie przydatna dla osób, które często podróżują w celach biznesowych lub regularnie kontaktują się z osobami z zagranicy. Jeśli jednak roaming przydaje Ci się wyłącznie podczas letnich i zimowych wakacji, przygotowaliśmy dla Ciebie najkorzystniejszy abonament do rozmawiania za granicą, w ramach którego otrzymasz bezpłatny pakiet wakacyjny, a w nim 500 minut rozmów lub SMS-ów na terenie państw Unii Europejskiej, Norwegii, Liechtensteinu i Islandii. Sprawdź bezpłatny pakiet wakacyjny.

Najlepszy zasięg

Sieć OTVARTA działa tylko na sprawdzonych łączach. Oferujemy najlepszy zasięg, jaki znajdziesz na rynku, zarówno w kwestii telefonii komórkowej, jak również najszybszego Internetu LTE. Nasze usługi świadczymy we współpracy z polskim przedsiębiorstwem telekomunikacyjnym Polkomtel (Plus), dzięki czemu możesz mieć pewność najlepszego zasięgu niemal w całym kraju. Bez względu na to, czy znajdujesz się w centrum miasta czy na obrzeżach, nasz zasięg umożliwia ciągłe i niezawodne korzystanie z usług telekomunikacyjnych w pełni dostosowanych do Twoich potrzeb.Najlepsza oferta na abonament z Internetem

Oferujemy najszybszy i najtańszy Internet mobilny. Bazujemy na sprawdzonych łączach, pozwalających na osiągnięcie prędkości przesyłu danych do 1 Gb na sekundę! Niezależnie od tego, czy zależy Ci na nieograniczonej przepustowości czy indywidualnie dostosowanych pakietach, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy gotowi dostarczyć Ci nie tylko błyskawiczny dostęp do sieci bez kompromisów! Koniecznie sprawdź również nasze niezależne pakiety na najszybszy Internet mobilny.

Internet mobilny ze stałym IP

Stałe IP zwiększa bezpieczeństwo przesyłanych danych. Każdy z oferowanych przez nas wariantów Internetu LTE dostępny jest w wersji ze stałym adresem, niezmiennym przy każdym logowaniu urządzenia. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu klienci sieci OTVARTA zyskują pewność, że ich dane są chronione, a komunikacja w sieci jest stabilna i bezpieczna. Stałe IP staje się kluczowym elementem naszych usług, zapewniając spójność i ochronę w trakcie korzystania z szerokopasmowego dostępu do internetu. Poznaj zalety stałego IP.

Bezterminowy abonament - najlepsza oferta w sieci OTVARTA

W OTVARTA oferujemy również abonament na czas nieokreślony w OTVARTA łączy w sobie zalety tradycyjnie podpisywanych umów z elastycznością pre-paida. Najtańsza oferta bez telefonu w naszej sieci to idealne rozwiązanie dla osób chcących mieć stały dostęp do usług telekomunikacyjnych i ceniących sobie jednocześnie brak zobowiązań. Abonament bez umowy terminowej pozwala Ci zrezygnować z usług w dowolnym, dogodnym dla Ciebie momencie.

Gdzie najtańszy abonament komórkowy? Najlepiej w sieci OTVARTA!

Jeśli zastanawiasz się, gdzie najlepiej przenieść numer, odpowiedź jest prosta: do naszej sieci! OTVARTA oferuje najtańsze abonamenty telefoniczne na rynku. Niezwykle bogata oferta sieci pozwoli Ci znaleźć pakiet na miarę Twoich potrzeb. Proponowane przez nas taryfy to szansa na najlepszy i najtańszy abonament - telefon możesz swobodnie użytkować już za kilka złotych miesięcznie. Możesz wybrać nowy numer lub przenieść swój obecny. Sprawdź cennik przy poszczególnych pakietach, zrób porównanie, wybierz najlepszy abonament bez telefonu i sprawdź, jak przenieść numer do sieci OTVARTA. Cała procedura odbywa się przy minimum formalności. Działamy szybko i sprawnie, dbając o Twój komfort i satysfakcję. 

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.
otvarta.pl Reviews with ekomi-pl.com