Porównanie abonamentów Zobacz, jak OTVARTA wypada na tle konkurencji!

Porównanie ofert na abonament – wybierz jedną z nich!

Porównanie abonamentów komórkowych

Najlepsza oferta na abonament komórkowy bez telefonu... dla każdego będzie trochę inna, gdyż różnych rzeczy oczekujemy od operatora. Większość z nas chce płacić mało i rozmawiać dużo, dlatego przygotowaliśmy własne porównanie ofert operatorów komórkowych (na dzień 07.11.2021), uwzględniające tę właśnie potrzebę. Oto wyniki naszego porównania:

Nazwa operatora Cena Połączenia do wszystkich sieci Połączenia na stacjonarne Internet Roaming Umowa  SMS
OTVARTA - O! Najlepsza! 5G 14,99 bez limitu bez limitu 11 GB bezpłatny pakiet wakacyjny Bez umowy terminowej opcjonalny pakiet
KONKURENT 1 14 bez limitu bez limitu brak brak informacji Bez umowy terminowej bez limitu
KONKURENT 2 15,99 bez limitu bez limitu 1 GB tak Bez umowy terminowej 0,09 zł
KONKURENT 3 16,70 bez limitu 0,29 zł 3 GB nie Bez umowy terminowej bez limitu
KONKURENT 4 19 bez limitu brak informacji 1 GB tak Bez umowy terminowej bez limitu
KONKURENT 5 30 bez limitu bez limitu 2 GB tak 24 miesiące bez limitu
KONKURENT 6 35 bez limitu bez limitu 3 GB tak 24 miesiące bez limitu
KONKURENT 7 35 bez limitu bez limitu 3 GB tak 24 miesiące 0,20 zł
KONKURENT 8 39 bez limitu bez limitu 5 GB tak 24 miesiące bez limitu

Nie jest dla nas zaskoczeniem, że mamy abonament tańszy od najtańszego na rynku. Nasza oferta O! Najlepsza! 5G nie ma sobie równych pod względem ceny za rozmowy bez limitu do wszystkich sieci i na stacjonarne. Kosztuje tylko 14,99 zł miesięcznie i ma 11 GB internetu w pakiecie.

Przewagą naszej oferty w kategorii połączenia bez limitu do wszystkich sieci oraz na stacjonarne jest to, że można ją zawrzeć na czas nieokreślony. Co to oznacza w praktyce? To że można ją wypowiedzieć w każdej chwili. Okres wypowiedzenia umowy wynosi jedynie 30 dni.

Internet mobilny z obsługą 5G

Jeśli szukasz najtańszego, szybkiego i niezawodnego Internetu do domu lub biura, sprawdź naszą ofertę Internetu mobilnego LTE za najniższą cenę na rynku!

PRZENIEŚ SWÓJ NUMER DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

O! - NAJLEPSZY ABONAMENT W POLSCE!

Szukasz najtańszego abonamentu? Gwarantujemy umowę bez limitu, darmowe pakiety i swobodny dostęp do internetu LTE, 5G. Sprawdź naszą ofertę!

INTERNET ORAZ STAŁY ADRES IP Informacje

1. Czy istnieje możliwość przypisania stałego adresu IP dla internetu mobilnego?
Tak. W celu korzystania ze stałego adresu IP wystarczy zawrzeć z OTVARTA umowę w ramach taryfy. Posiadając odpowiednio skonfigurowane urządzenie, można korzystać z internetu ze stałym adresem IP prywatnym lub publicznym.
3. Internet działa znacznie wolniej. Co się dzieje?
W ramach opłaty abonamentowej dostępna jest transmisja danych, w wyznaczonej ilości jednostek w okresie rozliczeniowym. Po wykorzystaniu przyznanej ilości jednostek w danym okresie rozliczeniowym, prędkość transmisji danych może ulec istotnej zmianie do czasu zakończenia okresu rozliczeniowego. W celu przywrócenia pełnej prędkości transmisji danych należy skorzystać z usługi zwiększenia dostępnej ilości jednostek lub poczekać do kolejnego okresu rozliczeniowego. Aktywacji usługi zwiększenia dostępnej ilości jednostek transmisji danych można dokonać dzwoniąc pod numer: 699 711 699.
2. W jaki sposób dokonać wyboru rodzaju adresu IP?
Wybór rodzaju adresu IP odbywa się podczas składania zamówienia w e-Sklepie. Najpierw określamy, czy chcemy stały, czy dynamiczny adres IP. Po wybraniu stałego adresu IP pojawia się opcja wyboru między publicznym, a prywatnym adresem IP. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Nie znalazłeś/-aś informacji, których szukasz?
Sprawdź Najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z doradcą sieci OTVARTA, dzwoniąc pod numer telefonu: 699 711 699

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.