W planach urlop za granicą? Korzystaj z roamingu!

Co to jest roaming?
To usługa, dzięki której możesz odbierać i wykonywać połączenia lub inne usługi przez komórkę za granicą. Jeśli wyjeżdżasz na zagraniczne wakacje lub w delegację, w zależności od taryfy – możesz kupić promocyjny Pakiet Wakacyjny lub rozmawiać w ramach abonamentu. Dowiedz się więcej poniżej!

Jeśli korzystasz z oferty O! Pełna opcja! lub O! Mam wszystko! połączenia i usługi na terenie Unii Europejskiej, Islandii, Norwegii i Lichtensteinu masz w cenie abonamentu. Za połączenia w innych krajach (poza wymienionymi wyżej), opłaty są naliczane zgodnie z cennikiem. Szczegółowe informacje na temat cen w konkretnych krajach znajdziesz w załączniku tutaj.

Jeżeli korzystasz z ofert: O! Najtańsza!O! Najlepsza! lub O! Korzystna! I chcesz rozmawiać za granicą wykup Pakiet Wakacyjny. W ramach tego pakietu otrzymasz do dyspozycji 500 minut rozmów na terenie państw Unii Europejskiej, Norwegii, Lichtensteinu i Islandii za 10 zł. Pakiet Wakacyjny możesz wykupić 2 razy w roku kalendarzowym na 14 dni. Za połączenia telefoniczne poza UE lub korzystanie z innych usług, opłaty są naliczane zgodnie z Regulaminem Promocji Pakiet Wakacyjny. Znajdziesz go w załączniku tutaj.

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.