W planach urlop za granicą? Korzystaj z roamingu!

Co to jest roaming?
To usługa, dzięki której możesz odbierać i wykonywać połączenia lub inne usługi przez komórkę za granicą. Jeśli wyjeżdżasz na zagraniczne wakacje lub w delegację, w zależności od taryfy – możesz kupić promocyjny Pakiet Wakacyjny lub rozmawiać w ramach abonamentu. Dowiedz się więcej poniżej!

Jeśli korzystasz z oferty O! Pełna opcja!, O! Mam wszystko! połączenia i usługi na terenie Unii Europejskiej, Islandii, Norwegii i Lichtensteinu masz w cenie abonamentu. Za połączenia w innych krajach (poza wymienionymi wyżej), opłaty są naliczane zgodnie z cennikiem. Szczegółowe informacje na temat cen w konkretnych krajach znajdziesz w załączniku tutaj.

Jeżeli korzystasz z ofert: O! Najtańsza!, O! Najlepsza!, O! Korzystna!, O! Swobodna! lub O! Gigantyczna! i chcesz rozmawiać za granicą - Pakiet Wakacyjny jest najlepszym rozwiązaniem. Jest on całkowicie bezpłatny.  W ramach niego otrzymasz 500 minut rozmów lub SMS-ów na terenie państw Unii Europejskiej, Norwegii, Lichtensteinu i Islandii. Rozliczenie promocji odbywa się na zasadzie punktowej – to znaczy, że w ramach Pakietu Wakacyjnego otrzymujesz w promocji 30 000 punktów, gdzie 1 punkt to 1 sekunda rozmowy, a jeden sms to 60 punktów. Punkty możesz wykorzystać w najwygodniejszy dla siebie sposób, np. na 400 minut rozmów i 100 smsów. 

Z Pakietu Wakacyjnego można bezpłatnie skorzystać 2 razy w roku kalendarzowym przez 14 dni. Za połączenia telefoniczne poza UE lub korzystanie z innych usług, opłaty są naliczane zgodnie z Regulaminem Promocji Pakiet Wakacyjny. Znajdziesz go w załączniku tutaj.

WYSZUKAJ SIEĆ ZAGRANICZNĄ

Sprawdź, którzy operatorzy zagraniczni współpracują z OTVARTA i jaki jest zakres dostępnych u nich usług:
Nazwa sieciGSMGPRS/MMS3G4G (LTE)5G (LTE)możliwość bezpośredniego wybrania numeru

* w razie braku wybierania bezpośredniego aby zadzwonić należy skorzystać z tzw. Krótkiego Kodu. Wpisz Krótki Kod 111, następnie numer kierunkowy (np. 48 w przypadku Polski) oraz numer telefonu do którego dzwonisz. Całość tekstu zakończ # i wciśnij zieloną słuchawkę

Nie znalazłeś/-aś informacji, których szukasz?
Sprawdź Najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z doradcą sieci OTVARTA, dzwoniąc pod numer telefonu: 699 711 699

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.