Operator komórkowy OTVARTA

99% abonentów zadowolonych z usługi
98% abonentów bardzo wysoko ocenia poziom obsługi
98% abonentów wybrało Otvarta ze względu na cenę i jakość połączeń
W kolejnym badaniu kolejny raz rośnie poziom zadowolenia Abonentów sieci OTVARTA
Badanie wykonano w dniu 3 czerwca 2024 na reprezentatywnej grupie abonentów sieci OTVARTA. Badania wykonywane są cyklicznie co kwartał w celu monitorowania wysokiej jakości świadczenia usług.
Jesteśmy polską firmą
- znamy realia
Płacimy podatki w Polsce
- dbamy o nasz kraj
Najkorzystniejsza umowa
na rynku
Wiemy, jak żyjesz i że nie jest łatwo. Potrzebujesz dobrej i taniej oferty na abonament. Rozumiemy to lepiej niż inni, dlatego OTVARTA ma najtańszy abonament na rynku – tylko 9,99 zł miesięcznie. Przenieś numer do OTVARTA.
SPRAWDŹ
Dajemy pracę Twoim sąsiadom i płacimy podatki w Polsce. Jakie to ma znaczenie? Duże! Bo z tych podatków buduje się drogi w Twoim mieście, chodniki, place zabaw i szkoły. To od nich zależy jakość naszego codziennego życia oraz przyszłość naszych dzieci. Wybierając OTVARTA wspierasz polską gospodarkę. SPRAWDŹ
Mamy najkorzystniejszą umowę na abonament na rynku pod względem czasu trwania. Rozumiemy, że różne rzeczy mogą się w życiu zdarzyć, dlatego OTVARTA elastycznie podchodzi do długości trwania umowy. Możesz ją podpisać na tyle, na ile potrzebujesz.
Okres wypowiedzenia wynosi tylko 30 dni!
SPRAWDŹ
OTVARTA liderem nowoczesnych technologii

Nowe technologie w OTVARTA

OTVARTA, będąc liderem innowacyjnych technologii, jako pierwszy operator MVNO w Polsce, udostępniła takie usługi jak HD Voice, 5G czy eSIM. Wysoką jakość połączeń głosowych, szybki Internet oraz możliwość stosowania ekologicznych kart SIM wspieramy usługami opartymi na połączeniach przez Wi-Fi oraz LTE, takimi jak VoLTE i Wi-Fi Calling.

poznaj szczegóły oferty

O! Szybki 500 GB! 5G

Najszybszy Internet mobilny z 5G

Potrzebujesz dużego pakietu szybkiego Internetu 5G z najlepszym zasięgiem w Polsce? O! Szybki 500 GB! to idealna oferta dla Ciebie. Za 99,99 zł miesięcznie dostajesz aż 500 GB szybkiego Internetu 5G do wykorzystania co miesiąc. 

poznaj szczegóły oferty

O! OgromGiga! 5G

Rozmowy bez limitu, 100 GB Internetu 5G i dodatkowe pakiety w roamingu

Extra pakiety roamingowe, duży pakiet szybkiego Internetu 5G w abonamencie, rozmowy bez limitu oraz nielimitowane SMS i MMS. To wszystko już za 34,99 zł miesięcznie z umową na czas nieokreślony.

poznaj szczegóły oferty

Opinie o OTVARTA

otvarta.pl Reviews with ekomi-pl.com

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.