Aktywacja już od 1 zł

Skorzystaj z promocji OTVARTA i zapłać za aktywację nawet 1 zł.

 Promocje na aktywacje w OTVARTA

Obecnie dostępne są dwie promocje na aktywacje numerów w OTVARTA:

1.   Dla osób zawierających umowę w formie dokumentowej (elektronicznie)

2.   Dla osób zawierających umowę w formie pisemnej (tradycyjna umowa papierowa)

Forma dokumentowa umowy (e-umowa)

Co to jest forma dokumentowa umowy?

Zawarcie umowy w formie dokumentowej jest dużo wygodniejsze i szybsze niż w formie papierowej. Wszystkie formalności realizowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nie ma więc konieczności oczekiwania na wizytę kuriera. Zawierając umowę w ten sposób, wszelkie niezbędne dokumenty prześlemy na adres e-mail.

1 zł za aktywację z e-umową

Dokumentowa forma umowy (e-umowa) to nie tylko szybszy i wygodniejszy sposób na zawarcie umowy z OTVARTA. Korzystając z e-umowy otrzymasz dodatkowe 23 zł rabatu na aktywację każdej usługi telefonii komórkowej! Dzięki temu opłata aktywacyjna będzie wynosić jedynie 1 zł.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji, wystarczy podczas składania zamówienia w e-Sklepie OTVARTA wybrać dokumentową formę umowy (e-umowę). Rabat na opłatę aktywacyjną naliczy się automatycznie.

Forma pisemna umowy

Zamów więcej, zapłać mniej za aktywację!

Zamawiając dwa numery, na aktywację drugiego numeru otrzymasz aż 50% rabatu. Jeśli zamówisz trzy lub więcej numerów - to na aktywację drugiego numeru otrzymasz 50% rabatu, a za aktywację trzeciego i każdego kolejnego numeru zapłacisz po 1 zł.  Co ważne, z promocji możesz skorzystać zarówno przenosząc numer do OTVARTA, jak i zamawiając nowy numer. Promocja potrwa do 30.06.2024 r.

Jak skorzystać z promocji?

To bardzo łatwe! Wystarczy, że w e-Sklepie OTVARTA złożysz zamówienie na dwa lub więcej numerów lub złożysz dwa lub więcej zamówień w ciągu jednego dnia, a rabat na aktywację naliczy się automatycznie. Dzięki naszej promocji możesz naprawdę dużo zaoszczędzić! Sprawdź, ile możesz zyskać poniżej:

Ilość zamówień Opłata aktywacyjna za pierwszy numer Opłata aktywacyjna za drugi numer Opłata aktywacyjna za trzeci i każdy kolejny numer Oszczędność
1 24 zł - - 0 zł
2 24 zł 12 zł - 12 zł
3 24 zł 12 zł 1 zł 35 zł
4 24 zł 12 zł 1 zł 58 zł
5 24 zł 12 zł 1 zł 81 zł

PRZENIEŚ SWÓJ NUMER DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

Internet mobilny z obsługą 5G

Jeśli szukasz najtańszego, szybkiego i niezawodnego Internetu do domu lub biura, sprawdź naszą ofertę Internetu mobilnego LTE za najniższą cenę na rynku!

O! - NAJLEPSZY ABONAMENT W POLSCE!

Szukasz najtańszego abonamentu? Gwarantujemy umowę bez limitu, darmowe pakiety i swobodny dostęp do internetu LTE, 5G. Sprawdź naszą ofertę!

Nie znalazłeś/-aś informacji, których szukasz?
Sprawdź Najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z doradcą sieci OTVARTA, dzwoniąc pod numer telefonu: 699 711 699

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.