Abonament poniżej 15 zł bez limitów Korzystny abonament? To możliwe!

Skończ z ograniczeniami i prowadź rozmowy bez limitu do wszystkich sieci!
Co zawiera abonament z nielimitowanymi rozmowami i smsami do wszystkich? Sprawdź ile kosztuje najtańszy abonament bez limitu!

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Abonament poniżej 15 zł bez limitów – czy to możliwe?

Dodano dnia: 2018-08-22 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Któż z nas nie lubi optymalnych połączeń: niskich opłat za rozbudowane oferty? Dotyczy to wszystkich dziedzin naszego życia, zarówno produktów, jak i usług, które nabywamy. Decydując się na abonament telefoniczny chcielibyśmy płacić mało za rozmowy, mieć pakiet smsów do wszystkich, posiadać pakiet Internetu do wykorzystania i nie być ograniczonym żadnymi limitami. Najlepiej, by wszystko to kosztowało mniej niż 15 zł. Czy to możliwe?

Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci – co to znaczy?

Nielimitowane rozmowy to usługi świadczone przez wielu operatorów telefonii komórkowej, pozwalające na prowadzenie konwersacji telefonicznych bez ograniczeń czasowych, w konkretnej cenie abonamentowej. Nielimitowane rozmowy mogą dotyczyć abonamentów wewnątrz jednej sieci lub wszystkich sieci, telefonów stacjonarnych oraz rozmów krajowych i zagranicznych – wszystko w zależności od wybranej oferty. Często oprócz braku limitów na rozmowy, w pakietach znajdziemy także opcjonalne oferty dla wiadomości sms. Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci to najlepsza oferta abonamentu dla wszystkich, którzy bardzo dużo czasu spędzają na rozmowach z rodziną i przyjaciółmi i nie chcą być ograniczeni żadnym przydziałem minut do wykorzystania.

Abonament poniżej 15 zł bez limitów – czy to możliwe?

Ile kosztuje abonament telefoniczny z nielimitowanymi rozmowami?

Wydawać by się mogło, że skoro będziemy rozmawiać przez telefon bez żadnych ograniczeń, najtańszy abonament obciąży znacząco naszą kieszeń. Nic bardziej mylnego! Nielimitowane rozmowy można zyskać już w ofercie poniżej 10 zł. Wtedy brak ograniczeń dotyczy konwersacji wewnątrz sieci. Najlepsza oferta na abonament bez limitu na krajowe rozmowy do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne kosztuje 13,99 zł. Jeśli mamy zaplanowany budżet poniżej 20 zł miesięcznie to już za 18,99 zł możemy cieszyć się nie tylko nielimitowanymi rozmowami do wszystkich na komórki i telefony stacjonarne, ale także wysyłać do woli smsy! Mniej niż 30 zł, a dokładniej 28,99 zł wystarczy by mieć wszystko, co potrzebne najbardziej wymagającym abonamentom – rozmowy bez limitu do innych sieci, na numery stacjonarne a także roaming, nieograniczony pakiet sms oraz 6GB danych do surfowania po Internecie. 

Abonament bez limitu z Internetem i roamingiem

W OTVARTA oferujemy najtańszy abonament bez limitu w sieci za jedyne 9,99 zł – O! NAJTAŃSZA!. Jeśli rozmawiamy dużo z rodziną i przyjaciółmi i potrzeba nam nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór abonamentu O! NAJLEPSZA! lub O! KORZYSTNA!, w którym możemy dzwonić do woli! Pełną opcję, dającą możliwość prowadzenia tanich rozmów zagranicznych stanowi bez wątpienia wariant O! MAM WSZYSTKO! za jedyne 28,99 zł! Abonament poniżej 15 zł bez limitów – czy to możliwe? W OTVARTA tak! 

abonament bez limitu z internetem i roamingiem

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.