Abonament za 20 zł Najkorzystniejsza opcja na rynku

Szukasz taniego abonamentu?
Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty.

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Abonament za 20 zł – najkorzystniejsza opcja na rynku

Dodano dnia: 2021-02-22 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Operatorzy sieci komórkowych od dłuższego czasu proponują klientom interesujące rozwiązania w zakresie abonamentów. Czasy, w których abonenci płacili ogromne kwoty za samą możliwość wykonywania połączeń wychodzących i wysyłania wiadomości (za co trzeba było płacić dodatkowo), bezpowrotnie minęły. Oczywiście sporą rolę odegrał w tym Internet, brak dostępu do sieci komórkowej nie oznacza dzisiaj braku możliwości kontaktu ze znajomymi. Zawsze można podłączyć się do bezprzewodowej sieci i za pośrednictwem komunikatora zadzwonić do przyjaciół czy rodziny. Prowadzi to do dość satysfakcjonującej konkluzji, że dostępne oferty abonamentowe są dzisiaj naprawdę atrakcyjne. Warto zorientować się w tym, która z nich byłaby najkorzystniejsza.

Operatorem, który wychodzi naprzeciw potrzebom osób szukających atrakcyjnych ofert abonamentowych, jest OTVARTA – jeśli interesuje Cię opcja abonament 20 zł, to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z propozycją operatora.

Rozmowa przez telefon komórkowy

Na co zwracać uwagę przy wyborze abonamentu?

Każdy, kto jest zainteresowany ofertą abonamentową, szuka oczywiście rozwiązania o najkorzystniejszym stosunku ceny do gwarantowanych usług. Na rynku pojawia się coraz więcej propozycji, dzięki którym klienci otrzymują bardzo atrakcyjne warunki za naprawdę niewielkie pieniądze, lecz nie wszystkie tego typu okazje są znane konsumentom – warto więc, przed podpisaniem umowy w salonie operatora znanego z reklam telewizyjnych, zrobić małe rozeznanie, bo istnieje całkiem spora szansa, że z łatwością znajdziemy dużo ciekawszą alternatywę

Na jakie kryteria warto zwrócić uwagę podczas szukania najlepszej dla siebie oferty abonamentowej?

 • limit rozmów i SMS-ów – chociaż większość rozmów na telefonie wykonuje się za pośrednictwem Internetu – czy to połączenia głosowe, czy wysyłanie wiadomości tekstowych – to zawsze dobrze mieć możliwość skorzystania z tradycyjnych form kontaktowania się w ramach sieci telekomunikacyjnej. Ograniczenia w zakresie liczby SMS-ów czy minut przeznaczonych na rozmowę powinny być dość szerokie, a najlepiej gdyby nie było ich wcale;
 • pakiet danych – pakiet danych to nic innego jak paczka darmowego Internetu, którą możesz wykorzystać, kiedy nie masz możliwości podłączenia się do sieci bezprzewodowej. Ważną informacją jest to, ile gigabajtów otrzymasz do dyspozycji. W zależności od Twojego zapotrzebowania musisz określić, ile danych potrzebujesz – oczywiście im więcej, tym lepiej;
 • okres trwania umowy – z perspektywy operatora, im dłuższy okres trwania umowy, tym lepiej, bo to oznacza, że klient przez cały ten czas będzie wywiązywał się z płatności. Oczywiście z perspektywy abonenta nie zawsze dwu- czy trzyletni okres umowy jest korzystny, bywa, że chce się podjąć współpracę jedynie na rok. Warto porównać czas trwania umów u różnych operatorów i zobaczyć, jakie są ogólne tendencje;
 • urządzenie – dla niektórych klientów dość istotne staje się to, czy w ramach abonamentu dostaną nowy telefon po znacznie niższej niż rynkowa cenie. Chociaż zdarzają się takie rozwiązania, to jednak wielu operatorów wycofuje się z podobnych praktyk ze względu na słabnące zainteresowanie abonentów. Większość osób decyduje się na zakup smartfona we własnym zakresie;
 • możliwość przeniesienia numeru – zmiana numeru telefonu to dzisiaj problem, którego następstwa mogą okazać się niezwykle uciążliwe. Operatorzy rozumieją położenie swoich klientów, często więc oferują nie tylko założenie nowego numeru, ale przede wszystkim przeniesienie starego. Warto zobaczyć, czy w interesującym Cię przedziale cenowym, istnieje takie rozwiązanie przy okazji abonamentu.
 • usługi dodatkowe – w skład dodatkowych usług wchodzą zwykle bardzo różne udogodnienia, jednym z nich z pewnością jest roaming, który interesuje klientów podróżujących. Niekiedy operatorzy dodają także zniżki na oferty pokrewnych usługodawców, np. dzięki abonamentowi otrzymujesz dostęp do dwóch miesięcy darmowego korzystania ze streamingu wideo.

Skoro wiesz już, na jakie elementy i szczegóły zwracać uwagę podczas szukania dla siebie najlepszej oferty abonamentowej, warto zastanowić się, który z operatorów proponuje najciekawsze warunki.

Abonament u operatora wirtualnego

W Polsce jest naprawdę wielu operatorów oferujących względnie podobne rozwiązania abonamentowe, lecz mało kto zdaje sobie sprawę z istnienia tzw. operatorów wirtualnych, czyli podmiotów opierających swoje usługi wykorzystując już istniejąca infrastrukturę telekomunikacyjną, najczęściej należącej do innej sieci.

Ogromną zaletą takich podmiotów jest przede wszystkim całkowicie inaczej rozłożony środek ciężkości, jeśli chodzi o model biznesowy. Brak konieczności utrzymywania i konserwacji infrastruktury, dużo skromniejszy marketing czy oferta ukierunkowana na konkretnych klientów powoduje, że często są to znacznie atrakcyjniejsze rozwiązania, zupełnie niesłusznie się je pomija podczas poszukiwania oferty dostosowanej do swoich potrzeb. Jeśli więc chcesz znaleźć np. abonament 20 zł, warto szukać nie tylko w stacjonarnych salonach, ale również w Internecie, gdzie znajdziemy także mniej znanych operatorów, którym warto poświęcić uwagę.

Abonament 20 zł w ofercie OTVARTA

Jako operator doskonale znający potrzeby i oczekiwania Klientów, OTVARTA proponuje ofertę abonamentową stworzoną dla osób szukających niedrogich, lecz satysfakcjonujących rozwiązań. Jeśli zastanawiasz się, czy możliwy jest abonament 19,90, w którego ramach mógłbyś skorzystać z wielu pożądanych udogodnień, to zaskoczymy Cię pozytywnie, mówiąc, że w sieci OTVARTA jest jeszcze taniej.

W przypadku przeniesienia numeru w cenie 18,99 zł otrzymujesz niezwykle atrakcyjne warunki:

 • rozmowy na numery mobilne i stacjonarne oraz SMS-y bez limitu;
 • 21 GB Internetu, które na słuchanie muzyki, rozmawianie przez komunikator, oglądanie filmów i korzystanie z social mediów powinno wystarczyć z nawiązką;
 • umowa na czas nieokreślony, możesz więc zrezygnować w każdym momencie jej trwania;
 • bezpłatny pakiet wakacyjny roamingu:
  • 500 minut rozmów w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Księstwie Liechtenstein;
  • 14-dniowy okres trwania;
  • aktywacja w ciągu doby;
  • usługa bezpłatna;
  • do wykorzystania 2 razy w roku kalendarzowym.
 • darmowa wysyłka kurierem zamówionego pakietu.

Oferta sieci OTVARTA to najlepsze rozwiązanie abonamentowe do 20 zł. Proponujemy najciekawsze warunki za atrakcyjną cenę, ponieważ doskonale wiemy, czego potrzebują współcześni abonenci. To oczywiście nie jedyna oferta dostępna w ramach możliwej współpracy, znajdziesz tutaj także rozwiązania za 7.99 czy 13.99. Tańsze oferty mają wprawdzie niewielkie ograniczenia w zakresie np. pakietu danych czy limitu darmowych minut, ale dzięki temu stanowią chociażby fantastyczną opcję jako abonament dla dziecka, kiedy zależy nam na tym, aby pociecha nie poświęcała zbyt wiele czasu swojemu smartfonowi. Jeśli chodzi o abonament do 20 zł, to OTVARTA ma wszystko, czego potrzebujesz.

W przypadku założenia nowego numeru, warunki nieznacznie się zmieniają, pakiet Internetu jest wtedy mniejszy o 10 GB, lecz większość osób już i tak ma swój numer, zatem zakładanie nowego jest dość marginalną kwestią. Każdy, kogo interesuje abonament 20 zł za telefon, dostrzeże w ofercie sieci OTVARTA cenną perspektywę na lata.

Jeśli właśnie szukasz operatora, który zapewni Ci lepsze lub porównywalne warunki niż Twój aktualny za znacznie mniejszą kwotę – nie zwlekaj, skontaktuj się z nami.

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.