Internet dla nauczycieli Jaki wybrać?

Mobilny internet dla nauczyciela
Który jest najlepszy?

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Internet mobilny dla nauczyciela

Dodano dnia: 2023-03-01 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Czego do swojej pracy potrzebuje nauczyciel? Czasy zmieniają się dynamicznie, a wraz z nimi potrzeby i specyfika pracy w tym zawodzie. Dzisiaj nikt nie wyobraża sobie prowadzenia efektywnych zajęć online bez wsparcia niezawodnego internetu mobilnego. Jaki internet będzie więc w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem? Sprawdźmy.

Internet dla nauczyciela - jakie musi spełniać wymagania?

Ostatnie lata w bardzo wyraźny sposób wpłynęły na model pracy nauczycieli. I choć szkoły publiczne wróciły do tradycyjnego, stacjonarnego trybu, wiele szkół prywatnych, językowych czy uczelni wyższych dostrzegły w nauczaniu online ogromny potencjał.

Z jednej strony jest to świetna wiadomość dla nauczycieli, z drugiej jednak model nauczania zdalnego rodzi nowe wyzwania. Jak moje łącze internetowe poradzi sobie z tak dużym natężeniem? Czy będę w stanie stworzyć ciekawą lekcję przez internet? Czy ściąganie i wysyłanie plików i dokumentów nie wpłynie na dynamikę zajęć? Jeśli więc mielibyśmy przedstawić najważniejsze wymagania internetu mobilnego dla nauczyciela, na pewno uwzględnić trzeba:

  • Duży pakiet GB, który zapewni komfort korzystania z internetu nie tylko w trakcie lekcji, ale i po godzinach.
  • Nowoczesny standard internetu mobilnego, który cechuje się dużą szybkością transferu danych.
  • Elastyczność wyboru różnych pakietów w zależności od zmiany planu czy grafiku zajęć.

Wymagania te jest w stanie spełnić nasza oferta internetu mobilnego OTVARTA, która występuje w kilku różnych wariantach, dostosowanych do potrzeb każdego nauczyciela.

Internet mobilny dla nauczyciela

Nauczanie w domu? A może szybki internet w klasie? Technologia 5G ułatwi naukę

Dzisiaj nikogo nie dziwi widok nauczyciela, który w klasie korzysta z laptopa i zachęca do tego także uczniów. Bez względu na to, czy lekcje prowadzone są w szkole czy w domu, szybki i wydajny internet mobilny to warunek konieczny do efektywnego prowadzenia lekcji i przekazywania wiedzy.

Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, dlatego jako jeden z pierwszych operatorów w Polsce wprowadziliśmy już w 2020 roku standard 5G dla wszystkich abonamentów internetu mobilnego dostępnych w ofercie. Standard 5G to nowoczesna technologia, która na ten moment zapewnia transfer 600 Mb/s. To kilkukrotnie więcej, niż to, co oferowała poprzednia technologia 4G/LTE. Na tym jednak nie kończy się potencjał 5G. Standard ten jest dopiero rozwijany, podobnie jak cała infrastruktura w naszym kraju. Zgodnie z zapowiedziami technologia 5G może zapewnić nam w przyszłości zawrotną prędkość 20 GB/s. Już teraz jednak każdy nauczyciel, bez względu na województwo zamieszkania ma możliwość skorzystania z tej innowacji.

Jaki pakiet GB będzie idealny dla nauczyciela?

Jaki pakiet internetu mobilnego będzie idealny dla nauczyciela? W tym przypadku mamy do zaoferowania jedną z najszerszych na rynku ofert internetu mobilnego. 10 Gigabajtów? 100? 200? A może 500 GB każdego miesiąca?

W przypadku nauczyciela, który prowadzi przynajmniej część zajęć zdalnie, warto skupić się przede wszystkim na wyższych pakietach, rozpoczynających się od wariantu O! SZYBKI 100 GB! + 200 W NOC! 5G. To idealne rozwiązanie dla klientów, którzy z internetu chcą korzystać nie tylko podczas zajęć, ale także po godzinach, oglądając ulubiony serial czy grając online.

Co z osobami, które zajęcia prowadzą w pełnym trybie zdalnym? Dla takich nauczycieli przygotowana została oferta internetu mobilnego w ramach opcji O! SZYBKI 200 GB! + 200 W NOC! 5G i O! SZYBKI 500 GB! 5G. To świetne rozwiązanie, które zagwarantuje nam spokój i komfort związany z tym, że nigdy już nie doświadczymy problemu brakujących danych pod koniec miesiąca.

A co z wakacjami? Czy też musimy płacić za nieużywany internet mobilny?

Internet mobilny jest potrzebny nauczycielowi przede wszystkim w trakcie roku szkolnego czy akademickiego. Niewykluczone więc, że w trakcie wakacji będziemy chcieli nieco odpocząć od intensywnej pracy przy komputerze. Czy oznacza to, że przez dwa miesiące będziemy płacić za nic? Nie pozwolimy na to.

W ramach internetu mobilnego OTVARTA każdy klient, w tym nauczyciele, zyskują możliwość zrezygnowania z umowy z uwzględnieniem jednego miesiąca wypowiedzenia. Bez względu na wybrany pakiet, współpraca z nami rozpoczynana jest na podstawie umowy bezterminowej. Ta gwarantuje nam więc, że nigdy nie będziemy musieli martwić się o kary umowne związane z brakiem wypełnienia warunków umowy. Elastyczność? To właśnie oferta operatora OTVARTA.

Internet mobilny w OTVARTA - idealne rozwiązanie dla nauczycieli

Jak zatem widać, w ofercie OTVARTA zawarte są rozwiązania kierowane do każdego typu nauczyciela - tego, który z internetu korzysta sporadycznie i chce za taką usługę płacić możliwie jak najmniej, oraz dla tych, którzy idąc z duchem nowoczesnych technologii, nie wyobrażają sobie swojej pracy bez stałego dostępu do najszybszego na świecie internetu.

To niezwykle istotne, by wiedzieć, za co się płaci, a my zawsze do kwestii kosztów podchodzimy bardzo transparentnie. Od samego początku wiemy, za co płacimy i od samego początku wiemy, jaki rodzaj pakietu internetowego będzie dla nas dostępny. To w połączeniu z elastycznością umowy i możliwością rezygnacji w dowolnym momencie daje nam rozwiązanie idealne dla nauczycieli.

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.