Internet mobilny LTE do domu? Sprawdź wszystkie zalety internetu od OTVARTA!

Jesteś zainteresowany internetem mobilnym LTE w domu?
Dowiedź się wszystkiego na temat oferty oraz zalet internetu od OTVARTA

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Internet mobilny LTE do domu - sprawdź wszystkie zalety internetu od OTVARTA

Dodano dnia: 2020-06-29 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Jeszcze do niedawna internet mobilny kojarzył nam się z nieustannym brakiem zasięgu, bardzo wolnym transferem danych i wysokimi kosztami. Z tego powodu nie nadawał się raczej do użytku domowego. Wszystko zmieniło się jednak wraz z rozwojem i rozpowszechnieniem technologii LTE. Nowoczesna generacja internetu, wykorzystująca maszty telefonii komórkowej, zapewnia aż kilkakrotnie szybszy transfer danych w porównaniu do stosowanej dotychczas najlepszej technologii 3D. Dziś z bezprzewodowego internetu LTE korzystają nie tylko mieszkańcy wsi, do których nie dotarła jeszcze infrastruktura naziemna, ale także osoby z dużych miast, które od internetu oczekują bezkonkurencyjnej szybkości, bezpieczeństwa i mobilności. Sprawdź, co zyskasz, decydując się na domowy internet mobilny LTE w OTVARTA.

Internet mobilny LTE do domu - sprawdź wszystkie zalety internetu od OTVARTA

OTVARTA - najlepsza oferta internetu LTE

LTE łączy w sobie zalety internetu bezprzewodowego z jakością porównywalną do internetu stacjonarnego. Jest szybki i niezawodny, a jednocześnie daje Ci możliwość swobodnego korzystania z dowolnego miejsca - w domu, podróży - wszędzie tam, gdzie tylko tego potrzebujesz. Poniżej prezentujemy najważniejsze zalety mobilnego internetu LTE, który znajdziesz w ofercie sieci OTVARTA.

Bezprzewodowy internet LTE - w domu i poza nim

Mobilność i powszechna dostępność to największe zalety bezprzewodowego internetu LTE. Możesz swobodnie korzystać z sieci, przeglądać filmy, a nawet grać w gry - nie tylko w domu, ale również poza nim - w pociągu, galerii czy kawiarni. Mobilny internet LTE jest dostępny na terenie całego kraju, nawet w małych miejscowościach, do których nie dotarła jeszcze infrastruktura naziemna. Doskonale sprawdzi się zatem w roli domowego internetu, dając jednocześnie nieograniczoną swobodę, niezależność i stały dostęp do sieci w dowolnym miejscu - jedynym warunkiem jest tylko zasięg.

Najlepszy internet mobilny - szybki i niezawodny

Olbrzymią zaletą technologii LTE w porównaniu do stosowanych wcześniej standardów przesyłu danych jest zwiększenie przepustowości. Internet LTE bezprzewodowy osiąga prędkość 300 Mb/sekundę, zapewniając nie tylko szybkie, ale także stabilniejsze łącze, co w efekcie przekłada się na jakość i komfort użytkowania. Rozwój technologii LTE sprawił, że internet mobilny jako jedyny jest dziś dostępny w mało zurbanizowanych obszarach naszego kraju, pozwalając przy tym na uzyskanie bardzo przyzwoitych transferów danych. Porównywalna z łączem kablowym prędkość pozwala na błyskawiczne ładowanie stron, sprawne pobieranie plików, korzystanie z poczty elektronicznej i portali społecznościowych, a nawet oglądanie materiałów wideo, przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu. Prędkość transmisji danych zależy przede wszystkim od zasięgu sieci w danym miejscu. Warto pamiętać o tym, że łącze wykorzystujące technologię LTE wiąże się z limitami pobierania oraz wysyłania danych. Dlatego przy wyborze oferty na internet mobilny zwróć uwagę na to, ile danych powinien zawierać Twój pakiet.

Łatwa konfiguracja mobilnego internetu LTE

Internet LTE bezprzewodowy charakteryzuje również olbrzymia praktyczność. Do połączenia z siecią potrzebna jest tylko karta SIM obsługująca technologię LTE, a także router. Kartę SIM należy umieścić w routerze, a następnie podpiąć urządzenie do zasilania. Te proste czynności pozwolą Ci na stworzenie domowej sieci internetowej, do której z łatwością podłączysz laptop czy tablet. Funkcję routera może pełnić także Twój telefon - wystarczy, że skorzystasz z opcji udostępniania internetu i dasz tym samym dostęp do sieci innym użytkownikom. Dodatkową zaletą bezprzewodowego internetu LTE jest brak konieczności instalowania wymagającej infrastruktury w postaci anten lub przewodów. Nie ma zatem potrzeby wiercenia dziur czy kucia ścian - takie rozwiązanie jest bardzo wygodne zwłaszcza w przypadku wynajmowanego mieszkania, częstego zmieniania lokum czy planowanej przeprowadzki. W OTVARTA oferujemy tani internet bezprzewodowy do domu, który podłączysz łatwo i szybko - wystarczy tylko zaimplementować w urządzeniu naszą kartę. Nie mamy w ofercie urządzeń typu router LTE, ale wszystkie nasze karty są przez nie obsługiwane.

Bezpieczeństwo korzystania

Technologia LTE to także znaczna poprawa bezpieczeństwa. Połączenia z internetem są szyfrowane i nie ma możliwości przechwycenia danych przez osoby niepożądane

Za bezprzewodowy internet LTE w sieci OTVARTA nie ma dodatkowych opłat, gdyż jest on w cenie abonamentu. To kolejny argument przemawiający za tym, że technologia LTE stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego łącza. Już za niewielką kwotę zyskujesz pełną niezależność i mobilność w dostępie do internetu.

Ile kosztuje internet mobilny LTE w OTVARTA?

Oferujemy aż 8 pakietów łącza mobilnego. 4 pakiety dostępne są ze stałym adresem IP, a 4 ze zmiennym. Paczki danych wynoszą od 5 do 100 GB, a ceny wynoszą od 14,99 zł miesięcznie (najtańszy mobilny internet LTE) do 49,99 zł miesięcznie (stały IP + dodatkowe 200 GB w nocy). Umowy podpisywane są na czas nieokreślony.

O! Szybki internet LTE - najtaniej w OTVARTA

Najtańszy bezprzewodowy internet LTE w OTVARTA kosztuje zaledwie 14,99 zł miesięcznie. W tej kwocie oferujemy 5 GB danych do wykorzystania z prędkością LTE. Pakiet można wykupić z dynamicznym lub stałym adresem IP (w tym przypadku koszt miesięczny wynosi 20,99 zł). Jeżeli Twoje codzienne potrzeby korzystania z Internetu sprowadzają się wyłącznie do prostego przeglądania stron internetowych, ten tani internet mobilny okaże się najlepszym rozwiązaniem.

O! Szybki internet - najlepsza oferta w OTVARTA

Najlepsza oferta mobilnego internetu LTE w OTVARTA to pakiet zawierający 100 GB danych do wykorzystania w dzień oraz dodatkowe 200 GB do wykorzystania w nocy. Miesięczny abonament w przypadku tego pakietu wynosi tylko 44,99 zł (pakiet ze stałym IP kosztuje 49,99 zł).

Oferty na internet mobilny, które proponujemy naszym klientom, są bardzo atrakcyjne - dostarczamy szybki transfer (aż do 300 megabitów na sekundę) za niewielką opłatą miesięczną. Dzięki temu, że działamy na terenie całej Polski, nasi klienci mogą liczyć na tani i dobry internet nie tylko w domu, ale również poza nim, ciesząc się jego szybkością, niezawodnością i komfortem użytkowania.

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.