Najlepszy abonament bez telefonu Najlepsza oferta na abonament bez telefonu

W OTVARTA masz dostęp do najkorzystniejszej oferty. Abonament bez telefonu w najniższej cenie na rynku!
Nowy operator OTVARTA oferuje absolutnie najlepszy abonament bez telefonu!

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Jaki operator na abonament bez telefonu jest najlepszy?

Dodano dnia: 2018-10-09 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Najlepsza oferta na abonament

W OTVARTA staramy się jak najbardziej dopasowywać do potrzeb każdego naszego Klienta. Jednak, nie da się ukryć, że każdy z nas jest nieco inny – de facto musielibyśmy stworzyć tyle ofert, ile mieszkańców liczy cała Polska. Stanęliśmy zatem przed bardzo trudnym wyzwaniem – postanowiliśmy stworzyć abonament uniwersalny, optymalny dla większości. Kryteria, jakie przyjęliśmy to cena, jakość zasięgu, nielimitowane rozmowy, nielimitowane wiadomości sms, dostęp do danych internetowych w pakiecie oraz czas trwania umowy.

Nasz najlepszy abonament to:

Abonament najtańszy – wśród konkurentów oferujemy najlepszą cenę za ten sam zakres usług

Abonament z najlepszym zasięgiem – nasze usługi świadczymy we współpracy ze znaną siecią Polkomtel, docieramy do Klientów z całej Polski oraz oferujemy stabilne, sprawdzone łącza

Abonament bez limitu – w naszej najlepszej ofercie O! Korzystna! nie ograniczamy nikogo, jakimikolwiek limitami, zarówno w zakresie rozmów telefonicznych, jak i wiadomości sms

Abonament z Internetem – proponujemy aż 6GB w pakiecie, które pozwolą na swobodne przeglądanie poczty, social mediów, ulubionych stron czy odtwarzanie krótkich filmików na YouTube

Abonament bez długofalowej umowy – relacje z Klientami budujemy na wzajemnym zaufaniu, wychodzimy z założenia, że nie wiążąc abonenta długą umową, chętniej przetestuje on nasze usługi i pozostanie im wierny z własnej woli, dzięki wysokiej jakości naszych usług

Wszystkie te cechy i korzyści oferujemy za jedyne 18,99zł miesięcznie!

jaki operator na abonament bez telefonu jest najlepszy

Porównanie abonamentów

Naszą niezawodność oraz najlepszą ofertę w stosunku cena-jakość podkreśla nawet popularna porównywarka abonamentów. Żaden konkurent nie posiada w swej ofercie tak korzystnych i opłacalnych warunków korzystania z telefonii komórkowej i Internetu LTE, jak my.

Przykładowo:

OTVARTA KONKURENT 1 KONKURENT 2
CENA 18,99 zł 19 zł 19,90 zł
ROZMOWY bez limitu bez limitu bez limitu
SMS bez limitu bez limitu bez limitu
INTERNET 6GB 9GB 5GB
UMOWA na czas nieokreślony 2 lata 2 lata

W OTVARTEJ za nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz wiadomości sms bez limitu, pakiet 6GB oraz możliwość wypowiedzenia umowy w każdej chwili, płaci się jedyne 18,99 zł. Topowy Konkurent 1 oferuje nielimitowane rozmowy i sms pod warunkiem nawiązania z nim umowy na 2 lata oraz przy miesięcznej opłacie w wysokości 19 zł. W tej cenie oferuje nieco większą ilość danych internetowych do wykorzystania. Jednak ilość ta nie jest niezbędna, może przewyższać zapotrzebowanie na przeciętne zużycie danych i generować niepotrzebne koszty. 

Jeszcze korzystniej oferta OTVARTEJ wypada na tle Konkurenta 2, który za mniejszą ilość transferu danych a także konieczność nawiązania dwuletniej współpracy, pobiera miesięczną opłatę w wysokości 19,99zł.

Przedstawieni konkurenci wirtualni to operatorzy prosperujący na polskim rynku od wielu lat. OTVARTA jako nowy operator pragnie wyjść naprzeciw uniwersalnym potrzebom swoich użytkowników. Pobieramy najniższe możliwe koszty za najbardziej optymalne rozwiązania.

najtańszy abonament telefoniczny

Jaki jest najtańszy abonament telefoniczny?

Twoje potrzeby są niewielkie? Telefon służy Ci tylko do dzwonienia? Nie potrzebujesz rozbudowanych pakietów internetowych i wiadomości sms? Płać bezkonkurencyjnie mało za abonament bez limitu! Dowiedz się więcej na temat pakietu no limit poniżej 14zł!

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.