Połączenia Usługa dodatkowa „Oczekiwanie na połączenie”

Zajęta linia podczas połączenia
Dowiedz się na czym polega usługa "Oczekiwanie na połączenie"

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Na czym polega usługa dodatkowa „Oczekiwanie na połączenie”?

Dodano dnia: 2021-11-09 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Niejednokrotnie, dzwoniąc do drugiej osoby, w słuchawce rozbrzmiewa miarowy, szybki sygnał, który informuje nas o tym, że rozmówca właśnie prowadzi konwersację. O ile w przypadku niektórych abonentów wystarczy odczekać kilka minut, o tyle w niektórych sytuacjach „złapanie” kogoś na wolnej linii graniczy z cudem. Jeśli należysz do tych osób, uruchomienie dodatkowej funkcji „Oczekiwanie na połączenie” będzie dla innych zbawieniem. Na czym polega usługa dodatkowa „Oczekiwanie na połączenie”? Sprawdź w dalszej części artykułu.

Na czym polega usługa dodatkowa „Oczekiwanie na połączenie”?

Połączenia oczekujące – na czym polegają?

Funkcja Oczekiwanie na połączenie (ang. Call Waiting) jest usługą, która polega na zwróceniu uwagi osobie rozmawiającej przez telefon o nowym połączeniu przychodzącym. Oznacza to, że w momencie bieżącej konwersacji w słuchawce telefonu pojawia się sygnał w postaci dwóch następujących po sobie dźwiękach. Natomiast osoba, która podjęła próbę połączenia, usłyszy informację o dostępności, a nie o niedostępności abonenta, jak to zazwyczaj odbywa się przy zajętej linii.

Jak włączyć usługę „Oczekiwanie na połączenie” w sieci OTVARTA?

W momencie, gdy osoba prowadząca rozmowę zorientuje się, że ktoś podjął próbę połączenia ma do wyboru jedną z trzech opcji. Ma możliwość odebrania, zignorowania lub odrzucenia rozmowy. W sieci OTVARTA możesz to zrobić, podejmując następujące kroki:

  1. Jeśli chcesz chwilowo wstrzymać prowadzoną rozmowę i przyjąć połączenie od osoby oczekującej, wciśnij 2 i zieloną słuchawkę.
  2. Jeśli chcesz odmówić przyjęcia połączenia od osoby dzwoniącej, naciśnij 0 i zieloną słuchawkę.
  3. Jeśli chcesz zakończyć obecnie prowadzoną rozmowę i przyjąć połączenie od osoby oczekującej, naciśnij 1 i zieloną słuchawkę.

Usługę możesz aktywować bezpłatnie. Więcej szczegółowych informacji na temat zawieszania połączeń znajdziesz w instrukcji obsługi telefonu.

Przenieś swój numer do sieci OTVARTA i rozmawiaj bez limitów!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej, na czym polega usługa dodatkowa „Oczekiwanie na połączenie” w sieci OTVARTA. Wybierz abonament telefoniczny, dzięki któremu będziesz mógł rozmawiać jeszcze więcej. O! KORZYSTNA! to aż 21 GB Internetu i rozmowy bez limitu za jedyne 17,99 zł miesięcznie. W taryfie O! SWOBODNA! dla miłośników surfowania w sieci przygotowaliśmy 31 GB w atrakcyjnej cenie 28,99 zł miesięcznie.

Dołącz do OTVARTA – najtańszej sieci komórkowej z najlepszym abonamentem telefonicznym na rynku!

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.