Najlepsza oferta na abonament 2023 Najtańszy abonament bez telefonu 2023 jest w OTVARTA!

Gdzie przenieść numer w 2023 roku i cieszyć się z rozmów bez limitu? Dołącz do sieci OTVARTA
Dowiedz się jaką ofertę abonamentu bez telefonu wybrać w 2023

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Najlepszy abonament 2023

Dodano dnia: 2021-09-22 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Ranking operatorów pod względem najlepszej oferty pozwala dokonać świadomego wyboru konsumenckiego. W zestawieniu brani są pod uwagę zarówno najwięksi dostawcy, jak i ci mniejsi, którzy często oferują swoim klientom bardziej atrakcyjne warunki. Do pełnego zestawienia najciekawszych propozycji na rynku poddawane są analizie m.in. takie elementy jak: cena taryfy, promocje, rabaty, upusty, dodatki ze strony operatora. Na tej podstawie powstaje klasyfikacja najkorzystniejszych dla klienta ofert abonamentowych. Jaki jest najlepszy abonament 2023 roku? I jaka sieć proponuje najtańszy abonament bez telefonu, bez limitu 2023?

Poniżej przedstawiamy ranking oparty na danych zebranych we wrześniu bieżącego roku.

Najlepszy abonament 2023

Najlepsza oferta na abonament bez telefonu 2023 – co jest brane pod uwagę?

Najlepszy abonament 2023 jest rankingiem powstałym na bazie danych zebranych ze stron internetowych operatorów i prezentowanych na nich cen najtańszych taryf bez telefonu komórkowego. Wszyscy dostawcy znajdujący się w zestawieniu proponują swoim klientom nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci. Dodatkowo ceny dotyczą jedynie jednej karty SIM – w rankingu nie bierzemy pod uwagę pakietów rodzinnych lub innych, których koszty są często obniżone z uwagi na liczbę osób, korzystających jednocześnie z taryfy.

Najtańszy abonament 2023 roku, będzie wiązał się z dużo mniejszym pakietem internetowym. Przed dokonaniem wyboru warto wcześniej oszacować liczbę potrzebnych gigabajtów, które pozwolą na swobodne korzystanie z wirtualnych zasobów. W efekcie niekiedy wybór droższej taryfy okaże się być najlepszą ofertą na abonament, w ramach której otrzymasz większy limit pakietu internetowego bez konieczności dopłat. Innym istotnym czynnikiem determinującym wybór operatora jest zasięg sieci. Inaczej może on wyglądać na obszarach pozamiejskich lub na terenie małych miejscowości – zasięg ma niebagatelny wpływ na szybkość Internetu mobilnego. Podsumujmy. Najlepszy abonament telefoniczny 2023 to taki, w którym:

 • oferta skierowana jest do klienta indywidualnego,
 • nie jest brany pod uwagę telefon komórkowy w pakiecie,
 • uwzględniona jest najtańsza taryfa znajdującą się w propozycjach operatora,
 • w taryfie występują nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci,
 • uwzględnia się upusty i promocje, które mają wpływ na ostateczny koszt abonamentu.

Ranking ofert na najtańszy abonament komórkowy 2023 roku

Dla każdego klienta najlepszy abonament komórkowy będzie oznaczał co innego. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom abonentów, postanowiliśmy zestawić 7 najpopularniejszych dostawców i ich oferty na tle taryfy sieci OTVARTA O! NAJLEPSZA!

O! NAJLEPSZA! W sieci OTVARTA to jedyne 14,99 zł na miesiąc. W ramach taryfy klienci mogą rozmawiać bez limitu w jakości HD Voice – zarówno w przypadku telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych. Pakiet internetowy to aż 11 GB (5G). W ramach taryfy klient może skorzystać z PAKIETU WAKACYJNEGO, w którym otrzymuje 500 minut rozmów w UE, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie. Okres trwania pakietu to 14 dni. Jest to doskonała propozycja dla osób planujących urlop poza granicami kraju. W OTVARTA masz możliwość rezygnacji z umowy w każdym momencie – umowa jest bezterminowa, a okres wypowiedzenia trwa zaledwie 30 dni. Czy to najlepszy i najtańszy abonament telefoniczny 2023? Sprawdźmy, co kryje się w ofertach u innych operatorów.

Najlepszy abonament 2023 - konkurencyjne oferty

 1. KONKURENT 1 w ofercie posiada abonament komórkowy w cenie 19 zł za miesiąc. W ramach tej taryfy klient otrzymuje 1 GB na start – po 2 latach ten limit zostanie zwiększony do 3 GB, o ile abonent zdecyduje się korzystać dalej z usług dostawcy. Wariant umożliwia prowadzenie rozmów bez limitu – zarówno jeżeli chodzi o telefony stacjonarne, jak i numery komórkowe. Za SMS-y i MMS-y pobierane są opłaty zgodne z cennikiem do momentu osiągnięcia wydatków na poziomie 9 zł – w późniejszym czasie, do końca okresu rozliczeniowego, klientowi nie nalicza się dodatkowych opłat. Czas trwania umowy jest bezterminowy.
 2. KONKURENT 2 to już nieco wyższy koszt abonamentu – 25 zł na miesiąc. W ramach usługi klient otrzymuje 15 GB, które po 24 miesiącach trwania umowy zwiększane są do 20 GB. W ofercie rozmowy, SMS-y i MMS-y są nielimitowane. Czas trwania umowy jest bezterminowy.
 3. KONKURENT 3 jest na rynku już od wielu lat. Obecnie najtańszy abonament telefoniczny tej sieci wynosi 35 zł (po uwzględnieniu rabatów za e-fakturę) z tą różnicą, że kwota naliczana jest dopiero od 4 miesiąca trwania umowy – pierwsze 3 miesiące są za darmo. W ramach taryfy klient otrzymuje 3 GB Internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Umowa podpisywana jest na minimum 24 miesiące.
 4. KONKURENT 4 ma dłuższy staż na rynku od poprzedników. Decydując się na ofertę operatora, klient otrzymuje w taryfie nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci w Polsce, a także w roamingu w UE. Pakiet internetowy to 4 GB miesięcznie. Cena abonamentu wynosi 35 zł za miesiąc (cena uwzględnia rabat 10 zł za e-fakturę oraz zachowanie warunków regulaminu promocji). Czas trwania umowy to minimum 24 miesiące.
 5. KONKURENT 5 proponuje dużo droższy abonament w cenie 40 zł za miesiąc przy uwzględnieniu rabatów. Przy zakupie online klient otrzymuje pierwszy miesiąc za darmo. Ponadto w taryfie znalazły się nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju, jak i w UE, a także Internet mobilny 4 GB. Czas trwania umowy obejmuje 24 miesiące. W tej taryfie dostawca nie przewiduje możliwości skorzystania z sieci komórkowej najnowszej generacji 5G.
 6. KONKURENT 6 to jedna z wiodących firm na rynku. W swojej najtańszej ofercie proponuje klientom 10 GB Internetu, co na tle wcześniejszych konkurentów jest dużo korzystniejsze. W cenie 35 zł za miesiąc (cena uwzględnia rabat za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną i terminową płatność) użytkownik telefonu ma do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Minimalny czas trwania umowy to 6 miesięcy. W jej ramach nie ma możliwości korzystania z generacji 5G.
 7. KONKURENT 7 to ostatni w zestawieniu operator. Za jedyne 16,70 zł miesięcznie klient otrzymuje 3 GB Internetu, nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych na terenie Polski. Umowa jest bezterminowa.

Gdzie najlepsza oferta na najtańszy abonament bez telefonu 2023? Sieć OTVARTA liderem zestawienia wśród operatorów!

OTVARTA na tle konkurentów wypada naprawdę świetnie. W swojej ofercie posiada aż dwie podstawowe najtańsze taryfy, które są zdecydowanie najkorzystniejsze spośród wszystkich prezentowanych na rynku. Biorąc pod uwagę składowe rankingowe, O! NAJLEPSZA! nie ma sobie równych - to zdecydowanie najlepszy abonament 2023 roku. Cena taryfy, w której znajdują się nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, a także na telefony stacjonarne to jedyne 14,99 zł miesięcznie. Dodatkowo klient otrzymuje nieporównywalnie większy pakiet internetowy – aż 11 GB do wykorzystania!

W ofercie sieci OTVARTA dostępna jest również taryfa skierowana dla użytkowników mniej wymagających. O! NAJTAŃSZA! Kosztuje 9,99 zł miesięcznie. W ramach tej propozycji klient otrzymuje pakiet 2 GB Internetu. W momencie wyczerpania pakietu sieć oferuje dodatkowy 1 GB do abonamentu za 5 zł. Podobnie, jak w przypadku O! NAJLEPSZA!, w O! NAJTAŃSZA OTVARTA preferuje umowę bezterminową. Biorąc pod uwagę listę rankingową O! NAJTAŃSZA to zdecydowany cenowy lider abonamentów komórkowych. Choć taryfa nie uwzględnia nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci (nie mogła zatem znaleźć się w zestawieniu), to i tak oferuje konkurencyjne warunki - podobne oferty, uwzględniające porównywalny pakiet internetowy, zaczynają się dopiero w granicach 20 zł za miesiąc.

Gdzie przenieść numer? Wybierz sieć, która proponuje najtańsze usługi na rynku. Skorzystaj z elastycznych i tanich taryf bez długoterminowych umów. Najlepsza oferta na abonament 2023? Tylko w OTVARTA masz najtańszy abonament telefoniczny, który dopasujesz do własnych potrzeb.

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.