OTVARTA na Święta zrób prezent swoim bliskim!

Święta to czas podejmowania życiowych zmian i sprawiania radości najbliższym.
Zacznij od podstaw i zmień operatora na tańszego. Przeniesienie numeru jest prostsze niż myślisz – zrób prezent swoim bliskim! Ogranicz ich wydatki i poszerz telekomunikacyjne możliwości już dziś!

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

OTVARTA na Święta

Dodano dnia: 2018-12-19 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Grudniowe dni kojarzą się nieodzownie ze Świętami i początkiem Nowego Roku, a co za tym idzie z okresem dawania prezentów bliskim oraz podejmowania nowych postanowień dla siebie. Moc radości z kontaktu z rodziną i przyjaciółmi, oszczędność pieniędzy, uporządkowane formalności – to kwestie, których życzymy najbliższym osobom i sobie samym. Jeśli zatem pragniesz obdarować kogoś lub siebie wyjątkowym prezentem i spełnić te życzenia, zacznij od wybrania najlepszej oferty na abonament w OTVARTA!

OTVARTA na święta

Dla kogo przeznaczona jest oferta OTVARTA?

Jako tani, dobry operator pragniemy zadbać o potrzeby każdego naszego Klienta. W szczególności nasze produkty dedykujemy:

rodzinom – nasza oferta spełni oczekiwania każdej familii – zarówno poszukującej abonamentu dla dziecka, jak również oferty na kartę dla rodziców czy dziadków. Minimalistyczne pakiety idealnie sprawdzą się w przypadku młodszych abonentów, jak i osób starszych, zapewniając dobrą cenę i brak zbędnych dodatków, jednocześnie pozwalając rozmawiać bez limitu oraz wysyłać nielimitowane smsy do wszystkich z rodziny.

seniorom – posiadamy najtańszy abonament na rynku, który zawiera w pakiecie tylko to, co osobom starszym jest najbardziej potrzebne. Nasza oferta na kartę dla seniorów to idealna okazja do przeniesienia numeru stacjonarnego na kartę. Oferujemy abonament bez telefonu, dzięki czemu osoba starsza bez problemu może wybrać prosty, wygodny w obsłudze aparat telefoniczny bez zbędnych funkcji.

klientom biznesowym – przygotowaliśmy także rozbudowane pakiety oferujące nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci na kartę wraz z najszybszym Internetem mobilnym. Kompleksowa oferta pozwala na swobodne korzystanie z usług telekomunikacyjnych i internetowych każdemu biznesmenowi bez względu na miejsce i czas.

studentom – specjalne pakiety Internetu LTE najtaniej na rynku można zamówić tylko w naszej sieci. Dbamy o doskonałą jakość przesyłu danych przy zachowaniu najlepszej ceny, która dla studentów stanowi często kluczową rolę w wyborze najszybszego Internetu mobilnego.

dla kogo przeznaczona jest oferta OTVARTA

Dedykowane oferty dla różnych grup wiekowych oraz społeczności dają szerokie możliwości wyboru pakietu na prezent dla każdego z rodziny czy grona znajomych. Przeniesienie numeru rodzicom czy dziadkom sprawi im wiele radości na Święta i pozwoli cieszyć się oszczędnością pieniędzy w Nowym Roku. Zatem jeśli chcesz przełamać w tym roku prezentową rutynę, zrób coś wyjątkowego – zadbaj o wygodę i finanse swoich rodziców i dziadków, wybierając najlepszą ofertę na kartę.

Jeśli natomiast chcesz sprawić przyjemność dziecku, ukochanej a może mężowi – zamów najszybszy Internet mobilny, dzięki któremu korzystanie z sieci stanie się dla nich sprawne, wygodne i przyjemne. Osiągniesz to w rozsądnej cenie, zaoszczędzisz sporo pieniędzy i sprawisz niezwykłą niespodziankę obdarowywanemu!

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad praktycznym prezentem dla rodziny lub samego siebie – zacznij od zmiany operatora na tańszego. Przeniesienie numeru do OTVARTA zajmuje chwilę i wymaga minimum formalności. Zdążysz jeszcze przed Gwiazdką i Nowym Rokiem! Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci skomponować najlepszy prezent na Święta!

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.