Praca zdalna Abonament dla Ciebie

Jaki abonament do pracy zdalnej?
Sprawdź ofertę sieci OTVARTA!

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Pracujesz zdalnie. Ten abonament jest dla Ciebie.

Dodano dnia: 2022-12-19 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

W świetle minionego niezwykle trudnego okresu praca zdalna zaczęła nabierać coraz większego znaczenia. Pracując poza siedzibą firmy, doświadczyliśmy komfortu związanego ze swobodą pracy w domu oraz brakiem konieczności czasochłonnego przemieszczania się. Pracodawcy z kolei przekonali się, że nie trzeba mieć pracownika „na oku”, żeby jego praca była efektywna. To wymuszone dostosowanie się do działalności w warunkach pandemii ukazało nowe możliwości i korzyści dla każdej ze stron. Praca poza siedzibą firmy może wiązać się ze znacznymi udogodnieniami, o ile zadba się o niezakłóconą komunikację służbową. Z tego względu, w dalszej części artykułu przedstawiamy niezastąpiony abonament niezbędny do pracy zdalnej, zarówno pod względem jakości połączeń, jak i szybkiego transferu danych.

Pracujesz zdalnie. Ten abonament jest dla Ciebie.

Pracuj gdzie chcesz z internetem mobilnym

Odnosząc się do pracy zdalnej, nie możemy pomijać pracy hybrydowej, która wymaga pojawiania się w siedzibie pracodawcy w określone dni tygodnia, bądź na umówione spotkania zespołowe lub z podmiotami współpracującymi. W efekcie wprowadzania pracy hybrydowej obserwujemy rosnącą liczbę podmiotów, które nie dysponują adekwatną liczbą stanowisk pracy do liczby zatrudnionych osób. Takie działania można określić mianem racjonalizacji kosztów oraz odpowiadaniem na potrzeby pracowników. Praca zdalna z kolei dla pracownika nie musi być jednoznaczna z „home office” oraz ze sztywno przyjętymi godzinami pracy. Część osób decyduje się na wykonywanie swoich obowiązków poza domem np. w kawiarni, bibliotece, czy podczas podróży. W każdej z wymienionych sytuacji mobilność internetu jest niezwykle istotną przewagą nad internetem stacjonarnym. Mobilność zapewnia dostęp do sieci internetowej w niemalże każdym zakątku w kraju. Omawiając kwestię dostępu do sieci internetowej warto podkreślić, że jest to element uzależniony od siły sygnału konkretnej sieci komórkowej. W Otvarta możemy pochwalić się bardzo dobrym zasięgiem sieci LTE, która swoim sygnałem pokrywa niemalże cały kraj. Ponadto, jako jedni z pierwszych udostępniliśmy dynamicznie rozwijającą się sieć 5G, która obejmuje coraz więcej miast i obszarów podmiejskich w kraju. Plan wdrażania sieci nowej generacji zakłada, że z Internetu 5G w całym kraju będzie można korzystać najpóźniej w 2025 roku.

Internet mobilny LTE i 5G

Połączenie z siecią bazujące na LTE/4G pozwala na korzystanie z aplikacji multimedialnych wykorzystujących streaming danych o wysokiej jakości, jednakże w tej technologii nie sposób uniknąć opóźnień w przesyłaniu danych, czy problemów ze stabilnością połączenia. Niemałego znaczenia nabiera ilość podłączonych urządzeń na każdy kilometr kwadratowy. Zaletą technologii 5G jest sprowadzenie problemów LTE/4G do marginalnego poziomu. Dla porównania kwestia ilości użytkowników na kilometr kwadratowy może być pięćset razy większa, ponadto opóźnienie w technologii 5G wynosi 1 milisekundę, a w LTE/4G blisko 50 razy więcej. Dodatkowym atutem jest rzeczywisty transfer oferowany przez naszą sieć Otvarta osiągający nawet 600 Mb/s, co stanowi dwukrotnie wyższą wartość transferu niż w technologii LTE/4G. Wymienione parametry pozwalają uzyskiwać wysoki poziom prędkości i stabilności połączeń, które są wymagane do prowadzenia spotkań w formie online, czy przesyłania i odbierania dużych pakietów danych. Chcąc korzystać z piątej generacji sieci komórkowej oferowanej przez Otvarta, by uzyskać wysoką przepustowość łącza, wystarczy sprawdzić, czy posiadany, bądź planowany do nabycia telefon obsługuje technologię 5G.

Najlepszy abonament do pracy zdalnej

Przedstawiając najlepszy abonament do pracy zdalnej, zaczniemy od zaznaczenia, że nie istnieje jedno idealne rozwiązanie dla każdego. Nasza propozycja odnosi się do uśrednionej wartości wykorzystywanego pakietu internetu w pracy zdalnej, co oznacza, że będą osoby, które wykorzystują go mniej. Z drugiej strony będą osoby, które będą potrzebowały odrębnego internetu mobilnego np. 500 GB, gdyż przesyłają bardzo duże ilości plików, o bardzo wysokiej jakości np. graficy. Nasza propozycja to oferta O! GIGANTYCZNA ! 5G w cenie 49,99 zł/mc. Jest to pakiet zawierający nielimitowane rozmowy na wszystkie połączenia krajowe z numerami stacjonarnymi i komórkowymi w technologii HD Voice. Dodatkowo posiada nielimitowane SMS i MMS. Brak limitów w zakresie powyższych jest bezapelacyjnym minimum, szczególnie przy pracy zdalnej. Dużym atutem natomiast jest technologia, która pozwala na uzyskanie wyższej jakości rozmów, gdyż głos jest zaostrzony, przez co bardziej zrozumiały. Prezentowana oferta zawiera 100 GB internetu 5G w dzień oraz 200 GB 5G w nocy. W przypadku osób z obszaru poza zasięgiem sieci 5G, internet dostarczany będzie w technologii LTE/4G. W sytuacji, gdy wykorzystane zostaną wskazane wartości przydzielonego transferu, będzie można korzystać z internetu bez limitu przy zredukowanej prędkości. Niewątpliwym atutem naszej propozycji jest umowa bezterminowa, dzięki czemu nie trzeba wiązać się umową na wiele miesięcy. Dodatkowo obowiązuje możliwość wypowiedzenia umowy z miesięcznym wyprzedzeniem.

Jeżeli planujesz zmianę systemu pracy na pracę zdalną lub w systemie hybrydowym bądź nie jesteś zadowolony z obecnie posiadanych rozwiązań technologicznych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Otvarta. W sieci Otvarta blisko 98% abonamentów jest zadowolonych z usług, co może stanowić zachętę do przeniesienia numeru i samodzielnego przetestowania naszej oferty.

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.