Jak OTVARTA dba o Twoją kieszeń? Sprawdź, jakie oferty dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jaki abonament najlepiej wybrać?
Wielu zadaje sobie to pytanie! Na tym blogu dowiesz się, jak dobrać dla siebie odpowiedni abonament!

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Jak OTVARTA dba o Twoją kieszeń? Tani abonament i usługi w naszej sieci.

Dodano dnia: 2020-11-27 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Klienci poszukujący korzystnego abonamentu telefonicznego stają przed nie lada wyborem - z jednej strony oczekują szerokiego zakresu oferty, z drugiej natomiast niewygórowanej ceny. Darmowe minuty czy SMS-y stały się już standardem, a operatorzy oferują je nawet w podstawowych abonamentach. Teraz kartą przetargową mogą być dodatkowe usługi.

W OTVARTA zadbaliśmy o wszystkie oczekiwania naszych klientów. Przygotowaliśmy pakiety w sam raz dla wymagających Internautów, osób preferujących oferty no limits i tych bardzo oszczędnych. Sprawdź, jak dbamy o Twoją kieszeń. Wybierz tani abonament w sieci OTVARTA.

Jak OTVARTA dba o Twoją kieszeń? Tani abonament i usługi w naszej sieci.

Pakiet za 9,99 zł miesięcznie i najtańszy abonament na rynku - oferta w sam raz dla oszczędnych

W sieci OTVARTA udowadniamy, że abonament telefoniczny może być tani i atrakcyjny, nawet jeśli jest to minimalna oferta. Już za niecałe 8 zł miesięcznie otrzymasz najniższy abonament na rynku, a wraz z nim nielimitowane rozmowy w sieci, pakiet 60 minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, a także paczkę 2 GB. Za SMS-y zapłacisz 0,19 zł, a w ramach roamingu otrzymasz Bezpłatny Pakiet Wakacyjny, czyli 500 minut rozmów lub SMS-ów do wykorzystania na terenie państw Unii Europejskiej, Norwegii, Liechtensteinu i Islandii. Rozliczenie Pakietu Wakacyjnego odbywa się na zasadzie punktowej - otrzymasz 30 000 punktów, gdzie każdy 1 punkt możesz przeznaczyć na 1 sekundę rozmowy, a 60 punktów na 1 SMS. Punkty możesz wykorzystać w dowolny sposób, np. 400 minut rozmów i 100 SMS-ów. Zaletą pakietu O! Najtańsza! jest nie tylko najtańszy abonament telefoniczny, ale także bezterminowa umowa z operatorem.

O! Najlepsza! Najczęściej wybierany tani abonament bez telefonu

O! Najlepsza! to tani abonament telefoniczny, który budzi największe zainteresowanie wśród klientów sieci OTVARTA. Za 14,99 zł miesięcznie otrzymasz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-y w cenie 0,19 zł, a także 11 GB Internetu (6 GB dla nowych numerów). Umowa jest bezterminowa. Tani abonament komórkowy uzupełnia Bezpłatny Pakiet Wakacyjny, który można aktywować 2 razy w ciągu roku kalendarzowego.

Najtańsza oferta na abonament z nielimitowanymi minutami i SMS-ami

O! Korzystna! to najlepsza oferta na abonament, spełniająca założenia no limits. Za jedyne 18,99 zł miesięcznie otrzymasz nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y, a także aż 21 GB transferu (11 GB dla nowych numerów). Ofertę uzupełnia wspomniany wcześniej Bezpłatny Pakiet Wakacyjny, a umowa podpisywana jest na czas nieokreślony. O! Korzystna! to najtańszy abonament bez limitu w naszej ofercie.

O! Swobodna! - najtańszy abonament z Internetem dla wymagających

Co powiesz na 31 GB Internetu za jedyne 29,99 zł miesięcznie? A do tego nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, bezpłatne SMS-y i MMS-y? Pakiet O! Swobodna! zapewnia wszystko, co najlepsze. To najtańszy abonament bez telefonu, który oferuje dużą paczkę danych, również dla osób decydujących się na nowy numer (21 GB). Umowa jest bezterminowa, a w ramach taryfy otrzymujesz także Bezpłatny Pakiet Wakacyjny.

Tanie abonamenty telefoniczne z roamingiem UE w cenie

W OTVARTA przygotowaliśmy również atrakcyjne abonamenty telefoniczne na czas określony. Do wyboru masz 2 pakiety: O! Pełna Opcja! oraz O! Mam Wszystko! Każdy z nich oferuje roaming UE w cenie abonamentu. Pakiet O! Pełna Opcja! to abonament oferujący nielimitowane rozmowy na komórki i telefony stacjonarne, SMS-y w cenie 0,19 zł, a także Internet 2 GB. Pakiet ten kosztuje 24,99 zł miesięcznie. O! Mam Wszystko! to abonament bez limitu, oferujący darmowe połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, bezpłatne SMS-y, a także 6 GB Internetu. Pakiet ten kosztuje 29,99 zł miesięcznie. To najtańsze abonamenty komórkowe z umową na 24 miesiące.

Najtańsze oferty na abonament w sieci OTVARTA

Niska cena, wysoka jakość świadczonych usług, dopasowanie taryf do rzeczywistych potrzeb i atrakcyjne promocje - to najważniejsze zalety naszej sieci. OTVARTA od dawna znajduje się w czołówce najlepszych operatorów wirtualnych, oferując najtańsze abonamenty telefoniczne i zajmując wysokie pozycje w rankingach. W naszej atrakcyjnej ofercie coś w sam raz dla siebie znajdzie zarówno klient, który chce wybrać najtańszy abonament komórkowy na rynku, jak i ten, którego interesuje najlepsza oferta abonamentu, zarówno pod względem jakościowym, a więc gwarantowanych usług w pakiecie, jak i cenowym.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najtańszy abonament na telefon komórkowy.

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.