Abonament telefoniczny na czas nieokreślony? Sprawdź ofertę Otvarta bez zobowiązań.

Nielimitowane połączenia telefoniczne i SMS-y.
Warto postawić na telefon na abonament bez umowy terminowej.

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Telefon na abonament bez umowy terminowej – korzystaj bez zobowiązań w Otvarta.

Dodano dnia: 2020-07-16 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Abonament telefoniczny wraca do łask, a wszystko za sprawą elastycznych umów zawieranych na czas nieokreślony. Nielimitowane połączenia telefoniczne i SMS-y, określona paczka danych do wykorzystania - to wszystko dostępne w ofercie bez zobowiązań. Umowa na czas nieokreślony w OTVARTA łączy w sobie zalety tradycyjnego abonamentu z elastycznością pre-paida. Wyjaśniamy, dlaczego warto postawić na telefon na abonament bez umowy terminowej.

Telefon na abonament bez umowy terminowej – korzystaj bez zobowiązań w Otvarta.

Umowa na czas nieokreślony - telefon w abonamencie, ale bez zobowiązań

Usługi typu pre-paid wygrywały do tej pory z abonamentem pod wieloma względami - były tańsze i nie wymagały podpisywania zobowiązującej umowy, zapewniając tym samym dużą elastyczność. Na korzyść abonamentu przemawiał z kolei komfort użytkowania - stały dostęp do usług nie wymagał regularnego zasilania konta. Korzystanie z zalet takiej oferty wymagało jednak podpisania umowy z operatorem - najczęściej na 12 lub 24 miesiące.

Obecne oferty abonamentowe daleko odbiegają od tych, które przedstawiano nam dawniej. Dostępne u operatorów umowy na czas nieokreślony łączą w sobie zalety klasycznego abonamentu i tak bardzo lubianych taryf “na kartę”. Są więc idealnym rozwiązaniem dla osób chcących mieć stały dostęp do usług telekomunikacyjnych, ale ceniących sobie jednocześnie dużą elastyczność i brak zobowiązań. Abonament bez umowy terminowej to rozwiązanie, z którego można zrezygnować w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie.

OTVARTA - abonament bez długoterminowej umowy

Stała opłata i długoterminowe zobowiązanie - to dwie najważniejsze rzeczy, z którymi kojarzył się do tej pory abonament. W OTVARTA mamy inne podejście, przygotowując dla naszych klientów o wiele bardziej elastyczne oferty. Nie musisz wiązać się z nami długim zobowiązaniem - umowę podpisujesz na czas nieokreślony. W praktyce oznacza to, że trwa ona tyle, ile tylko chcesz. Jeśli warunki umowy będą dla Ciebie satysfakcjonujące, możesz korzystać z niej bezterminowo. Masz również prawo do zrezygnowania z niej w dowolnym momencie, pamiętając jedynie o 30-dniowym okresie wypowiedzenia. Oferujemy Ci elastyczny abonament bez umowy terminowej, dostępny w kilku atrakcyjnych pakietach - tak abyś mógł wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

O! Najtańsza! Najtańszy abonament bezterminowy w OTVARTA

Za jedyne 9,99 zł miesięcznie możesz mieć najtańszy abonament bezterminowy, a razem z nim nielimitowane rozmowy w sieci, 60 minut rozmów na telefony komórkowe i stacjonarne poza siecią OTVARTA, 0,19 zł za wiadomości, 2 GB Internetu oraz bezpłatny pakiet wakacyjny w ramach roamingu. Umowę zawierasz na czas nieokreślony, a więc możesz zrezygnować z niej w dowolnym momencie. Najtańszy abonament bezterminowy możesz również rozszerzyć o ekstra pakiety, dokupując dodatkowy 1 GB Internetu czy SMS-y (50, 100 lub pakiet SMS bez limitu).

O! Najlepsza! Najlepszy abonament bez umowy terminowej

Najlepszy abonament bezterminowy w OTVARTA to pakiet, za który zapłacisz tylko 14,99 zł miesięcznie. W ramach oferty możesz liczyć na nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych działających na terenie kraju oraz na telefony stacjonarne, 0,19 zł za wiadomości, 11 GB Internetu (6 GB dla zamawiających nowy numer), a także możliwość skorzystania z pakietu wakacyjnego na roaming dwa razy w roku. Oferowany przez nas pakiet wakacyjny to aż 500 minut rozmów, w UE, Norwegii, Islandii oraz Liechtensteinie (minuty te można wymienić na SMS-y). Abonament bez umowy terminowej w pakiecie O! Najlepsza! to zatem dobry wybór dla tych, którzy często podróżują lub regularnie kontaktują się z osobami z zagranicy.

O! Korzystna! Korzystny abonament bez długoterminowej umowy

Dla bardziej wymagających mamy pakiet O! Korzystna! Abonament bez umowy terminowej kosztuje 18,99 zł miesięcznie, a w jego ramach otrzymujesz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych działających na terenie kraju oraz na telefony stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS, aż 21 GB Internetu (11 GB dla zamawiających nowy numer), a także możliwość skorzystania z bezpłatnego pakietu wakacyjnego w ramach roamingu dwa razy w roku. Umowa na czas nieokreślony w pakiecie O! Korzystna! to dobry wybór nie tylko dla tych, którzy dużą dzwonią i wysyłają wiadomości, ale również dla tych, którzy często podróżują i korzystają z Internetu.

O! Swobodna! Abonament bezterminowy dla najbardziej wymagających

Dla tych, którzy chcą mieć telefon na abonament bez umowy terminowej i liczą na pakiet bez ograniczeń, przygotowaliśmy specjalną ofertę O! Swobodna! Za jedyne 28,99 zł miesięcznie otrzymujesz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS i MMS, 31 GB Internetu (21 GB dla zamawiających nowy numer), umowę na czas nieokreślony, a także możliwość skorzystania z pakietu wakacyjnego na roaming dwa razy w roku.

Telefon na abonament bez umowy terminowej - dlaczego warto?

Umowa na czas nieokreślony łączy zalety tradycyjnego abonamentu z ofertami typu pre-paid. Od tych ostatnich przejęła przede wszystkim model elastycznej taryfy. Mimo iż podpisujesz zobowiązanie, jest to bezterminowy abonament z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Z umowy możesz więc zrezygnować w dowolnym momencie, nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji. Od tradycyjnego abonamentu, który często występuje w umowie na 24 lub 36 miesięcy, ten bezterminowy czerpie korzyści wynikające głównie ze stałego dostępu do usług, bez konieczności samodzielnego zasilania konta, dając również możliwość korzystania z bezpłatnego roamingu.

Jeżeli chcesz mieć telefon na abonament bez umowy terminowej, w sieci OTVARTA znajdziesz kilka propozycji pakietów różniących się kwotą miesięczną, zakresem usług bez limitu oraz liczbą GB. Wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom i podpisz umowę na czas nieokreślony, ciesząc się elastyczną i niezobowiązującą ofertą.

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.