Umowa bez telefonu na rok Podpowiadamy, jak wybrać najkorzystniejszy abonament!

Najlepsza oferta - abonament bez telefonu
Dowiedz się więcej!

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Umowa bez telefonu na rok - czy to się opłaca?

Dodano dnia: 2020-10-02 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Oferty na abonament kojarzono do niedawna z długoterminowym zobowiązaniem. Umowa bez telefonu na rok, dwa lata czy dłużej nie wszystkim odpowiadała, przede wszystkim ze względu na małą elastyczność. W międzyczasie mogły pojawić się przecież dużo lepsze oferty na tani abonament bez telefonu. Zrezygnowanie ze zobowiązań wcale nie było takie proste, ponieważ wiązało się z zapłaceniem kary umownej. Dziś doskonałą alternatywą dla stosowanych dawniej umów abonamentowych na rok czy dwa lata są te podpisywane na czas nieokreślony. Wyjaśniamy, czym różnią się od umów terminowych oraz w jakich sytuacjach są bardziej opłacalne. Podpowiadamy, jak wybrać najkorzystniejszy abonament bez telefonu.

umowa bez telefonu na rok

Najlepsza oferta - abonament bez telefonu

Zakup telefonu z abonamentem wydaje się opcją korzystną do momentu, dopóki nie zdasz sobie sprawy z całkowitych kosztów tego rodzaju oferty. Symboliczna złotówka za wymarzony smartfon jest kusząca, ale perspektywa płacenia rzeczywistej kwoty urządzenia w ramach comiesięcznych rachunków już nie wydaje się tak miłą wizją. Ukryty w abonamencie koszt smartfonu może też czasem znacznie przewyższać jego wartość rynkową. Kwota telefonu w połączeniu z płaconym co miesiąc abonamentem, do którego zobowiązujesz się w dodatku przez najbliższy rok czy dwa lata, może sprawić, że sporo przepłacisz. Decydując się na najlepszy abonament bez telefonu, możesz liczyć na brak ukrytych kosztów - miesięczne rachunki będą zdecydowanie niższe, a wybrany smartfon możesz kupić osobno.

Najlepsza oferta bez telefonu - abonament terminowy czy bezterminowy?

Dowiedliśmy już, że o wiele lepiej jest zdecydować się na najniższy abonament bez telefonu, niż kupować smartfon wraz z abonamentem i pokrywać koszt urządzenia w ramach comiesięcznych rachunków. Teraz czas na pytanie: terminowy czy bezterminowy abonament bez telefonu?

Abonament telefoniczny to bardzo wygodne rozwiązanie - nie ma konieczności doładowywania konta, a wykupiony wcześniej pakiet można zawsze rozszerzyć o dodatkowe minuty, SMS-y czy gigabajty. W większości dostępnych na rynku ofert klienci otrzymują pakiety bez limitu, a duża wygoda użytkowania sprawia, że abonament cieszy się dziś ogromną popularnością.

Dawniej byliśmy zobowiązani do podpisywania umowy abonamentowej na minimum rok czy dwa lata. Teraz operatorzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując najtańszy abonament bez telefonu i umowę bezterminową - za wyborem tego rozwiązania przemawia nie tylko korzystna cena, ale również duża elastyczność i przejrzystość warunków. Z umowy na czas nieokreślony można zrezygnować w dowolnym momencie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Takie rozwiązanie wydaje się jeszcze wygodniejsze niż oferty typu pre-paid. Możliwość zrezygnowania z umowy w dowolnym momencie jest jedną z największych zalet abonamentów na czas nieokreślony - w przypadku ofert terminowych przedwczesne zerwanie umowy oznacza zwykle naliczenie kary, a przeoczenie przez klienta terminu jej rozwiązania wiąże się z automatycznym przedłużeniem na taki sam okres.

Jaki abonament bez telefonu wybrać?

Wybór najlepszej oferty na abonament bez telefonu powinien zależeć od Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli zależy Ci na dużej elastyczności i nie chcesz wiązać się z operatorem umową na rok czy dwa lata, wybierz abonament bezterminowy. Jeżeli jednak nie przewidujesz zmiany oferty w tym czasie i zależy Ci dodatkowo na usługach, które otrzymasz w ramach umowy na czas określony, postaw na abonament terminowy. W OTVARTA mamy dla Ciebie różne pakiety abonamentowe, zarówno na czas określony, jak i nieokreślony.

Gdzie najtańszy abonament bez telefonu?

Jeżeli interesuje Cię najtańszy abonament komórkowy bez telefonu i zależy Ci na umowie bezterminowej, wybierz pakiet O! Najtańsza! Comiesięczne rachunki wyniosą Cię zaledwie 9,99 zł, a w zamian otrzymasz nielimitowane rozmowy w sieci, 60 minut rozmów na telefony komórkowe i stacjonarne, SMS-y w cenie 0,19 zł, Internet 2 GB, a także darmowy pakiet wakacyjny w ramach roamingu. Umowę zawierasz na czas nieokreślony i możesz z niej zrezygnować w dowolnym momencie, zachowując miesięczny okres wypowiedzenia. Jeżeli natomiast zależy Ci na umowie terminowej i interesuje Cię najtańszy abonament bez telefonu w OTVARTA, postaw na pakiet O! Pełna Opcja! Za 24,99 zł miesięcznie otrzymasz nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne, SMS-y w cenie 0,19 zł, Internet 2 GB oraz roaming w UE. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące. W OTVARTA mamy również inne atrakcyjne pakiety - porównanie abonamentów bez telefonu pozwoli Ci wybrać ten najkorzystniejszy dla Ciebie.

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.