Najlepsza oferta abonamentu komórkowego na rynku

Który abonament wybrać?
Sprawdź ofertę lidera, oferującego najlepszy abonament telefoniczny, bez limitu, bez telefonu i z pakietem Internetu mobilnego.

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Najlepsza oferta abonamentu komórkowego na rynku

Dodano dnia: 2018-10-01 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Według rankingu najlepszych abonamentów na polskim rynku, zwycięstwo odniosła… OTVARTA!

W OTVARTA możemy poszczycić się najlepszym wynikiem, osiągniętym w popularnej porównywarce abonamentów Komórkomat! To dla nas ogromna radość, bowiem nieustannie dążymy do tworzenia dla Was oferty najtańszego abonamentu, posiadającego najważniejsze usługi, m.in. nielimitowany Internet mobilny. W rankingu najlepszych abonamentów wypadliśmy najlepiej spośród wszystkich naszych konkurentów! To zdecydowanie najlepszy argument, by już dziś przenieść numer lub zamówić nowy abonament w OTVARTEJ!

Co posiada nasz najlepszy abonament bez telefonu?

Abonament okrzyknięty najlepszym według porównywarki abonamentów Komórkomat, to oferta „O! Korzystna!”. To właśnie ten wariant jest niedościgniony na tle całej konkurencji. W jego ramach oferujemy:

brak telefonu, a co za tym idzie brak ukrytych kosztów i możliwość doboru dowolnego aparatu komórkowego

no limit, czyli krajowe rozmowy do wszystkich sieci bez ograniczeń, nielimitowane rozmowy na stacjonarne oraz brak limitu na wiadomości SMS

6 GB Internetu do wykorzystania w miesiącu

brak minimalnego czasu trwania umowy i możliwość zrezygnowania z usługi w każdym momencie

roaming w pakiecie wakacyjnym

Brak limitów, brak długofalowych kontraktów i spora pula danych internetowych do wykorzystania to optymalny zestaw dla każdego abonenta. Wszystko to za jedyne 18,99zł!

najlepsza oferta abonamentu komórkowego na rynku

Który abonament wybrać? Porównanie abonamentów 2018

Nasza oferta taniego abonamentu bez limitu stała się numerem 1 w Polsce według znanej porównywarki abonamentów Komórkomat.pl. Żaden z naszych konkurentów nie proponuje tak niskiej ceny za abonament o podobnych parametrach.

W porównaniu OTVARTEJ z Virgin Mobile, OTVARTA wypada lepiej pod kątem cenowym. Za 18,99zł można uzyskać pełną swobodę rozmów i pakiet Internetu 6GB. W Virgin Mobile za podobne warunki i 9 GB danych należy płacić 19zł miesięcznie, przy czym trzeba w tym wypadku nawiązać umowę na 24 miesiące. To kolejny argument, by zdecydować się na przeniesienie numeru do OTVARTEJ, w której nie ograniczamy Klientów długimi umowami. 

Zestawiając naszą ofertę z propozycją sieci Premium Mobile, także OTVARTA wygrywa ranking najtańszych abonamentów na komórki. O! Korzystna! Kosztuje 18,99zł, podczas gdy Premium Mobile to koszt 19,90zł miesięcznie. W wyższej cenie Premium Mobile mieści się o 4GB więcej Internetu.

Nasz konkurent VECTRA oferuje warunki podobne do naszych, ale wiąże swoich Klientów umową na 24 miesiące. Poza tym oferta VECTRA jest droższa od najlepszego abonamentu w  OTVARTEJ, gdyż kosztuje 19,90zł, dając przy tym 5GB Internetu, podczas gdy nasza oferta przewiduje 6GB do wykorzystania miesięcznie.

Tworząc porównanie: Lajt Mobile a OTVARTA, także wygrywa nasza sieć. Lajt Mobile oferuje 10GB danych do wykorzystania i generuje miesięczny koszt w wysokości 19,99zł. 

Podsumowując zestawienie naszej oferty O! Najlepsza! z naszymi konkurentami, zdecydowanie wygrywamy ranking abonamentów 2018. 

Porównanie abonamentów 2018

Abonament bez telefonu

Oprócz najlepszych cen za kompleksowe i optymalne pakiety usług, w OTVARTEJ oferujemy abonamenty bez telefonu – to także wyróżnia nas na tle konkurencji i sprawia, że jesteśmy numerem 1 wśród innych sieci. Dzięki temu możemy uniknąć ukrytych kosztów za smartfon, wliczonych w abonamencie. Więcej korzyści z posiadania abonamentu bez telefonu znajdziesz tutaj.

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.