Przeniesienie numeru do innego operatora redukcja Twoich wydatków

Kończy Ci się umowa na obecny abonament? Sprawdź, dlaczego warto przenieść numer do innego operatora.
Przygotuj się do zmiany sieci i skorzystaj z najnowszej promocji OTVARTA!

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Przeniesienie numeru do innego operatora – redukcja Twoich wydatków

Dodano dnia: 2018-10-18 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Nadszedł dla Ciebie czas wyboru nowego operatora, a może zastanawiasz się nad przedłużeniem współpracy z obecnym dostawcą? Przeniesienie numeru telefonu to idealne rozwiązanie, pozwalające nie tylko w znaczącym stopniu obniżyć miesięczne koszty korzystania z telefonu, ale także otrzymać szereg nowych, atrakcyjnych usług w pakiecie.

Kiedy zbliża się termin wygaśnięcia umowy z obecnym operatorem, spodziewamy się z jego strony propozycji korzystniejszych warunków: niskich opłat za rachunki oraz poszerzenia obecnej oferty o dodatkowe opcje. Niestety często zdarza się, że za długofalową współpracę możemy zyskać jedynie drobne udogodnienia. Zawsze, niezależnie od obietnic obecnego dostawcy, powinniśmy przebadać rynek i zastanowić się nad przeniesieniem numeru do innej sieci – nowy operator może zapewnić nam podobne warunki przy mniejszych opłatach, lub tę samą cenę za znacznie więcej dodatkowych opcji! W tym celu najlepiej dokonać szczegółowego porównania abonamentów – zestawić ze sobą oferty czołowych konkurentów i sprawdzić, który z nich oferuje najtańszy abonament na rynku.

przeniesienie numeru do innego operatora

Gdzie najlepiej przenieść numer?

Elastyczność usług telekomunikacyjnych oraz dążenie operatorów do zaspokajania indywidualnych potrzeb swoich Klientów sprawia, że powstaje coraz więcej specjalnych propozycji dla nowych abonentów, a także atrakcyjnych ofert na przeniesienie numeru. W OTVARTA przeniesienie numeru pozwala zachować swój dotychczasowy kontakt telefoniczny – nie ma zatem konieczności informowania wszystkich krewnych, znajomych czy kontrahentów o zmianie danych. Jest to bardzo wygodna opcja zmiany operatora. Przeniesienie numeru do innej sieci jest niezwykle proste i przebiega bardzo sprawnie. Więcej informacji o tym, jak przenieść numer do OTVARTA znajdziesz tutaj.

Przeniesienie numeru do innego operatora wiąże się z odpowiednim przygotowaniem – należy przede wszystkim dokładnie zbadać warunki wypowiedzenia u obecnego dostawcy, a także sprawdzić kiedy dokładnie kończy się kontrakt. Ponadto, niektóre firmy ograniczają swoim abonentom możliwość przenoszenia numerów, dlatego jest to kolejny kluczowy aspekt do zbadania przed przystąpieniem do przeniesienia numeru do OTVARTA. 

Najlepszy abonament dla Ciebie

Przenieś numer wybierając optymalną dla swoich potrzeb ofertę. Określenie wymagań i możliwości to podstawa przy przenoszeniu numeru do innej sieci. W tym celu najlepiej przeanalizuj ostatnie wydatki, ilość danych internetowych, które zużywasz w ciągu miesiąca a także ilość wysyłanych wiadomości SMS i MMS. Dzięki temu w prosty sposób odpowiesz sobie na pytanie jaki abonament najlepiej wybrać – najtańszy, o prostych funkcjach czy w atrakcyjnej cenie, z rozbudowanymi pakietami usług. Jeśli rozmawiasz i wysyłasz dużo wiadomości SMS do innych sieci, najlepiej wybrać abonament bez limitu. Jeśli natomiast pomagasz w przeniesieniu numeru swoim rodzicom czy dziadkom, to najbardziej optymalną opcją dla nich będzie najtańszy abonament bez limitu rozmów w sieci. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji – każdy dobierze w OTVARTA dostosowaną, korzystną cenowo ofertę i nie będzie przepłacać za zbędne dodatki. 

najlepszy abonament dla Ciebie

Przenieś numer – korzystaj z promocji 50%

Obecnie w OTVARTA trwa promocja dla wszystkich przenoszących numer! Wystarczy, że wybierzesz najlepszą ofertę abonamentu dla siebie i przeniesiesz numer do naszej sieci od obecnego operatora, a przez 3 miesiące płacisz za wybrany pakiet o 50% mniej. Sprawdź szczegóły promocji i przenieś numer do OTVARTA już dziś!

Porównanie abonamentów

Jeśli chcesz sprawdzić, jak OTVARTA wypada na tle swoich największych konkurentów, zapoznaj się z naszym porównaniem abonamentów na blogu, stworzonym na bazie najpopularniejszej porównywarki Komórkomat.

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.