Taryfa telefoniczna Jak wybrać?

Różne potrzeby
Wybór taryfy

BESTSELLER W RANKINGU 2023

bestseller w rankingu 2023

Różne potrzeby. Jak wybrać taryfę wg własnych potrzeb?

Dodano dnia: 2023-03-02 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Sposób i częstotliwość użytkowania telefonu to bardzo indywidualne kwestie – istnieją osoby, które korzystają z urządzenia sporadycznie, jak i te, które niemal nie potrafią się od niego oderwać. Warto zadbać o to, by dopasować abonament oraz ofertę internetu do swoich potrzeb. Jak to zrobić?

Abonament telefoniczny czy telefon na kartę?

Najważniejszą kwestią, którą należy wziąć pod uwagę przed szukaniem odpowiedniej oferty, jest zastanowienie się, jak często korzystamy ze smartfona. Obecnie niemal każdy używa telefonu – m.in. do kontaktowania się z bliskimi, w celach służbowych czy po to, aby opłacać zakupy i rachunki. To właśnie dlatego oferty na kartę powoli odchodzą w niepamięć. Okazuje się, że doładowania telefonu, które z założenia miałyby wystarczyć przykładowo na miesiąc czy trzy miesiące, z reguły kończą się znacznie szybciej. W takiej sytuacji klienci są ponownie zmuszeni do doładowania telefonu, dodatkowo płacąc za konkretne usługi znacznie więcej niż w przypadku abonamentu.

To między innymi z tych powodów w sieci Otvarta zdecydowaliśmy się wyłącznie na abonamenty. Uważamy, że nasi abonenci zasługują jedynie na oferty najkorzystniejsze cenowo – dodatkowo chcemy zapewnić im spokojne korzystanie z telefonu i dostęp do sieci w każdym momencie.

Różne potrzeby. Jak wybrać taryfę wg własnych potrzeb?

Co jest bardziej opłacalne: najtańszy abonament komórkowy z telefonem czy najtańszy abonament bez telefonu?

Jeśli przy wyborze abonamentu kierujesz się zarówno ceną, jak i jakością usług, jesteś we właściwym miejscu – w sieci Otvarta dysponujemy najlepszymi ofertami dostępnymi na rynku. Istnieje jednak pewien istotny powód, dla którego nasze oferty są tak przystępne. Wszystkie proponowane przez nas abonamenty są oferowane bez możliwości dokupienia telefonu. Mogłoby wydawać się, że jest to wada, jednak nic bardziej mylnego – decydując się na abonament z telefonem, nierzadko jesteśmy zmuszeni do wybrania niezbyt korzystnego pakietu, który dodatkowo kosztuje nas znacznie więcej, niż zapłacilibyśmy w ofercie bez telefonu. Jest tak dlatego, że sieć komórkowa, która przygotowuje daną ofertę, musi w pewien sposób wyrównać koszty oddawanego klientowi urządzenia. Jeśli zatem zależy Ci na tym, aby wybrany przez Ciebie abonament telefoniczny był jak najkorzystniejszy pod względem ceny, oferta naszej firmy będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Potwierdzają to także liczne rankingi niezależnych serwisów, takich jak Komórkomat – to zestawienie, w którym regularnie zajmujemy czołowe pozycje.

Jak znaleźć w naszej ofercie tani abonament dopasowany do Twoich potrzeb?

Jak łatwo zauważyć, w ofercie naszej firmy możesz znaleźć bardzo wiele różnych propozycji abonamentu komórkowego. Jak znaleźć tę, która będzie najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb? Dzięki przejrzystej przeglądarce naszej oferty, udostępnionej na głównej stronie sieci Otvarta, nie stanowi to większego problemu.

Szukając odpowiedniej oferty, możesz zasugerować się różnymi parametrami. To na przykład możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń na telefony komórkowe i stacjonarne. Jeśli wystarczy Ci ograniczony pakiet minut, możesz postawić na tańsze oferty. Podobnie wygląda kwestia wiadomości SMS – w najtańszych pakietach, takich jak O! NAJTAŃSZA! 5G czy O! NAJLEPSZA! 5G wiadomości SMS są płatne. Droższe propozycje – w tym opcja O! KORZYSTNA! 5G, uważana przez wielu klientów za najbardziej opłacalną ofertę – obejmują natomiast wysyłanie SMS-ów bez limitu.

Jeśli zależy Ci na tym, by w Twoim pakiecie dostępny był także internet LTE czy internet 5G, możesz odetchnąć z ulgą – wszystkie z naszych propozycji umożliwiają korzystanie z transferu mobilnego. Poszczególne opcje różnią się jednak pod względem liczby gigabajtów, co również należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.

Internet mobilny 5G – czym warto sugerować się przy wyborze odpowiedniego pakietu?

Marzy Ci się internet mobilny bez limitu? To opcja, na którą możesz liczyć z siecią Otvarta – należy jednak zaznaczyć, że po przekroczeniu określonej liczby gigabajtów prędkość transferu będzie niższa. Spore rozmiary pakietów sprawiają jednak, że możesz swobodnie korzystać z sieci bez obaw o ograniczenia. Proponowany przez nas internet mobilny jest dostępny do wykupienia w pakietach 10 GB, 100 GB+200 GB, 200 GB+200 GB czy nawet 500 GB miesięcznie. Wybierając spośród oferowanych opcji, warto oszacować, ile transferu mniej więcej zużywamy każdego miesiąca i dobrać dane rozwiązanie do swoich potrzeb. Warto rozważyć także, czy szybki internet potrzebny jest nam również w godzinach nocnych – oferujemy specjalne warianty abonamentów z pakietem „Internet Noc”.

Sieć komórkowa oferująca najtańszy abonament na rynku. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać właśnie nas

Nie bez powodu coraz więcej polskich klientów decyduje się na przeniesienie numeru właśnie do nas. W sieci Otvarta zawsze staramy się spełnić oczekiwania naszych abonentów, oferując usługi w wielu różnych konfiguracjach. Dzięki temu każdy może znaleźć w ramach naszej oferty najlepszą opcję dla siebie.

Warto także zaznaczyć, że jesteśmy jedną z nielicznych sieci w Polsce, które umożliwiają korzystanie z eSIM. To nowoczesne rozwiązanie w postaci wirtualnej karty SIM – do kluczowych korzyści należy zwiększone bezpieczeństwo oraz wygoda. Co istotne, część producentów, m.in. Apple, już teraz zapowiada całkowite przejście właśnie na takie karty. Dodatkowo jesteśmy pionierem w wdrażaniu innych nowoczesnych technologii, takich jak łączność komórkowa piątej generacji – internet 5G jest dostępny dla naszych klientów już od 2020 roku.

Stawiając na usługi Otvarta, decydujesz się na dostęp do najnowszych rozwiązań oraz opłacalne pakiety internetu z wysokim limitem danych, który może sięgać nawet 500 GB. Sprawdź naszą ofertę, by dowiedzieć się, jakie usługi możemy Ci zaproponować – jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas coś dla siebie.

Wróć do bloga
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Szukaj na blogu
Ikona wyszukiwania
NAJLEPSZY ABONAMENT KOMÓRKOWY

Najlepszy abonament komórkowy

PRZENIEŚ NUMER
DO OTVARTA!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się abonamentem tańszym od najtańszego na rynku bez zmiany dotychczasowego numeru telefonu!

DZWOŃ NAJTANIEJ Z OTVARTA

Dzwoń najtaniej z OTVARTA

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.