Czy oferty na kartę może zastąpić abonament? Sprawdź różnice.

Zastanawiasz się co jest lepsze: karta pre-paid czy abonament?
Zastanawiasz się co jest lepsze: karta pre-paid czy abonament? Sprawdź różnice pomiędzy ofertą na kartę a abonamentem z umową na czas nieokreślony!

Czy oferty na kartę może zastąpić abonament?

Dodano dnia: 2018-10-31 / Kategoria: Główne wpisy
Autor: OTVARTA

Wybierając nowego operatora komórkowego, stajemy przed dylematem, czy skorzystać z oferty na kartę czy raczej wybrać abonament komórkowy. Każda z opcji daje wiele możliwości. Najlepsza oferta na kartę to niezależność finansowa i brak długoterminowych zobowiązań. Nie jest to już jednak właściwość jedynie systemów pre-paid a przeniesienie numeru na kartę nie jest ostatecznym rozwiązaniem! Dziś elastyczne warunki i umowę na czas nieokreślony, niczym najlepszą ofertę na kartę, można znaleźć w abonamentach OTVARTEJ!

Najlepsza oferta na abonament

Jeśli decydujemy się na abonament, musimy liczyć się z koniecznością podpisania umowy. Wielu operatorów wiąże swoich abonamentów długimi okresami trwania współpracy, co może zniechęcać niejednego z nas. Często w ramach usługi oferowane są smartfony, za które należy dodatkowo rozliczać się w ramach abonamentu. Na szczęście nie jest to już regułą.

Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, pakiety SMS, największe pakiety Internetu mobilnego oraz abonament bez telefonu i umowa na czas nieokreślony – takie cechy stanowią kwintesencję najlepszej oferty operatora komórkowego, któremu nie dorównają żadne nielimitowane rozmowy na kartę. 

Oferty na kartę posiadają także dodatkowy minus – w ich przypadku musimy liczyć się z możliwością pozostania bez środków na koncie, podczas, gdy abonament pozwala zachować nam niezależność i ciągłość usługi, niezależnie od miejsca i czasu. Regularność w opłacaniu abonamentu pozwala łatwiej zarządzać swoim budżetem i może stanowić stałe zlecenie z naszego konta bankowego, podczas gdy system prepaid wymaga pilnowania terminów końca ważności salda oraz zaangażowania przy jej przedłużaniu (logowanie, wpisywanie kodów itp.).

Najtańszy abonament vs najtańsza oferta na kartę

Najtańszy abonament bez limitu rozmów w sieci, z pakietem rozmów do innych oraz z Internetem mobilnym kosztuje w OTVARTA zaledwie 9,99zł, podczas gdy najtańsze oferty na kartę, wymagające następnie dodatkowych doładowań zaczynają się od 9zł. Natomiast najlepszy abonament no limit, OTVARTA oferuje za jedyne 13,99zł. Aby korzystać z nielimitowanych rozmów i smsów do wszystkich sieci na kartę, należy ponosić miesięczny koszt w wysokości min. 25zł. Jest to niemalże dwukrotnie wyższy koszt utrzymania telefonu!

Podsumowując: choć pozwala uniknąć zobowiązań, najlepsza i najtańsza oferta na kartę nie pozwoli nam na tak swobodne korzystanie z sieci, w tak dobrych cenach, jakie oferuje OTVARTA za swoje abonamenty komórkowe.

Abonament bez telefonu

Dodatkowym atutem wszystkich pakietów OTVARTEJ jest brak telefonu – pozwala to zaoszczędzić wiele pieniędzy a także umożliwia swobodny wybór optymalnego modelu smartfona czy telefonu dla seniora. Więcej na temat abonamentu bez telefonu znajdziesz tutaj.

Przeniesienie numeru

Przejście na abonament w OTVARTEJ nie jest tak skomplikowane, jak przeniesienie numeru na kartę! Dowiedz się więcej na naszym blogu o przeniesieniu numeru i zostań naszym abonamentem już dziś!

Wróć do bloga

Otvarta? To się opłaca!

Dowiedz się jak bardzo! Zostaw numer - oddzwonimy i razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.